Ilyen meccsekre van szükség

doszerk - 2018. augusztus 27. 18:07

Négygólos, 7-3-as sikert aratott a Piliscsaba vendégeként lejátszott edzőmérkőzésen a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Lejátszotta a nyári felkészülési időszak utolsó edzőmérkőzését a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, mely a Piliscsaba vendégeként lépett pályára. Fehér Zsolt tanítványai már az első felvonás végén 4-1-re vezettek úgy, hogy Pál Patrik kétszer, míg Fridrich Dávid és Hosszú Ádám egy-egy alkalommal talált a vendéglátók kapujába. A fordulás után gyorsan szépítettek a házigazdák, de Hosszú Ádám újabb találata, majd Sáhó Kristóf gólja végleg eldöntötte a mérkőzést, melynek hajrájában a hazaiak és a mieink is egy-egy gólt szereztek, kialakítva a 7-3-as dunaújvárosi sikert jelentő végeredményt.

A mérkőzést követően Fehér Zsolt vezetőedző elégedetten értékelt, ám a szakember a siker ellenére is látta, hogy miben kell még javulnia együttesének a bajnoki rajtig.

Hosszú Ádám három góllal vette ki részét a sikerből! (Kép: DO-archív)

- Hét gólt lőni egy mérkőzésen, főleg idegenben, felemelő dolog egy csapat és egy edző munkája során. A rúgott gólok számával úgy gondolom, hogy nincs gond. Ez a három, amit fegyelmezetlenségből kaptunk, viszont nagyon sok, erről még beszélnünk kell egymással. Ellenfelünk körülbelül hasonló erővel bírt, mint a Csömör csapata, a Piliscsabánál viszont több olyan kvalitású játékos van, akik jobban tudták kontrollálni a játékunkat, és olyanokat tudtak húzni, aminek az lett az eredménye, hogy megszenvedtünk ezért a sikerért. Ilyen mérkőzésekre van szükségünk, hogy lépésről lépésre haladhassunk előre. A tervünket is így építettük fel, hogy egyre nehezebb feladatok várjanak ránk. A bajnoki rajtig hátralévő időben az előkészületi mérkőzéseken felmerült hibák kijavításán, valamint a már most is jól működő megoldások csiszolásán fogunk dolgozni. Úgy látom, hogy kész lesz ez a csapat a szeptember 3-i rajtra.

A rovat további hírei: Sport

DSTV: egészségmegőrző torna

DSTV: egészségmegőrző torna

2025. szep. 10.

Az egészségmegőrzés egyik elengedhetetlen eleme a rendszeres mozgás. Persze nem mindenki tud mindenre és mindig odafigyelni – rendszeresen feledkezünk meg pl. a gerincünkről, amelyre viszont érdemes lenne több figyelmet fordítani. Témába vágó programmal jelentkezett a Dunamenti Regionális Népfőiskola. Hangkép.

Megérkezett az élmezőnybe a DKSE vb-ezüstérmese

Megérkezett az élmezőnybe a DKSE vb-ezüstérmese

2025. szep. 10.

Elégedetten tekintett vissza a győri maraton világbajnokságra, illetve az idei versenyszezonra a DKSE tehetséges kajakosa, Katona Réka Sára, valamint edzője, Horváth Attila is.

Új vezetőedző és három új játékos a DFVE vízilabdázóinál

Új vezetőedző és három új játékos a DFVE vízilabdázóinál

2025. szep. 09.

Dr. Sike József felel a szakmai munkáért a 2025/2026-os szezonban a DFVE felnőtt női vízilabda csapatánál, mely három új játékos leigazolását is bejelentette hétfőn kora délután.

Biztos győzelemmel kezdett a DFC

Biztos győzelemmel kezdett a DFC

2025. szep. 09.

Korán kétgólos előnyt szerzett, s végül 3-1-es sikert aratott a Soproni Egyetem elleni bajnoki nyitányon a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata.

Dobogós helyek a szezonnyitón

Dobogós helyek a szezonnyitón

2025. szep. 09.

Tíz érmes helyezéssel zárták az őszi szezon első versenyét a DKSE és a Gurics György BDSE ifjú birkózói a mögöttünk hagyott hétvégén.

Gólból igen, lapból nem volt hiány a rangadón

Gólból igen, lapból nem volt hiány a rangadón

2025. szep. 08.

Nagyon korán emberhátrányba került, de remekül védekezett és gól nélküli döntetlent ért el a Nagykanizsa elleni hazai összecsapáson a Dunaújváros FC labdarúgó csapata.

Katona Réka Sáráék ezüstérmesek a vb-n

Katona Réka Sáráék ezüstérmesek a vb-n

2025. szep. 08.

A hátráltató tényezők ellenére is óriásit küzdöttek Katona Réka Sáráék, így a DKSE ifjúsági korú kajakosa szépen fénylő ezüstéremnek örülhetett a győri maraton világbajnokságon.