Később játszunk a Siófok ellen
Az ellenfél utazási viszontagságai miatt elmarad a Siófok és a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia szerda estére kiírt bajnoki mérkőzése.
A tabella második helyén álló Siófok vendégeként lépett volna pályára szerdán este hat órától a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata. A siófokiak azonban nem tudtak hazautazni a Franciaországból a Nantes elleni hétvégi EHF Kupa-mérkőzésről, ezért a holnap esti találkozó elhalasztását kérték. Ebbe a Magyar Kézilabda Szövetség, valamint akadémiánk felnőtt csapata is beleegyezett, így az összecsapást egy később meghatározott időpontban játsszák le a csapatok. Erről új időpontról - amennyiben a Siófok KC bejut az EHF Kupa csoportkörébe - a csapatok az európai sorozat 2019. november 19-i sorsolását követően egyeztetnek.
Kép: DO-archív
A rovat további hírei: Sport
Szalai Petra visszatért a DKKA-hoz
2025. jún. 11.
A húsz esztendős balkezes átlövő a Szent István SE együttesétől érkezik a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapatához.
DSTV: tornászok köszöntése
2025. jún. 11.
A DKSE és a torna szakosztály mellett városunk vezetése is köszöntötte a lipcsei Európa-bajnokságról hazatért dunaújvárosi tornászokat a Pap Zoltán Tornacsarnokban. A dunaújvárosi sportolók ismét remekül szerepeltek a viadalon. Hangkép.
Fehérorosz bekket igazolt a DAB
2025. jún. 11.
A harminc esztendős Yegor Kudin a HK Gomel együttesétől ékezik a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóihoz a 2025/2026-os szezonra.
Forma-1 - Jövőre július 26-án lesz a Magyar Nagydíj
2025. jún. 10.
Jövőre július 26-án rendezik majd meg a Forma-1-es Magyar Nagydíjat az addigra teljes mértékben felújított Hungaroringen - derült ki az autós gyorsasági világbajnokság szervezőinek kedd reggeli közleményéből, amelyben hivatalosan is bejelentették a 24 futamból álló 2026-os versenynaptárat.
Dunaújvárosi ezüst a kontinensviadalon
2025. jún. 10.
A DKSE tehetséges kajakosa, Katona Réka Sára a szekszárdi Jámbor Lottival szerzett ezüstérmet a portugáliai Maraton Európa-bajnokság tizenkilenc kilométeres számában.
Előnyben a DFC
2025. jún. 09.
Hátrányból fordítva aratott 2-1-es győzelmet az ISA Haladás elleni osztályozó első felvonásán a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap este.
Egy érkező, egy maradó az Acélbikáknál
2025. jún. 08.
Elkezdte bejelenteni új igazolásait a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata, melynek kerete jelentősen átalakul a 2025/2026-os szezonra.