Itthon nyerheti meg a Liga Kupát a Kohász
Már a jövő héten véget ér a Liga Kupa küzdelemsorozata, melynek fináléját a Kozármisleny ellen vívja meg a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.
Kép: DO-archív
Mint arról beszámoltunk, a Vasas elleni kettős győzelemmel jutott be a Liga Kupa fináléjába a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt csapata, mely a Kozármisleny ellen játssza a sorozat döntőjét. Ahogy az egyenes kieséses szakaszban, úgy az aranyéremről döntő utolsó párharcban is oda-visszavágós rendszerben mérik össze egymással erejüket a csapatok, s a sorsolás úgy hozta, hogy akadémiánk felnőtt csapata idegenben kezdi a finálét, míg a visszavágót hazai környezetben vívhatja meg. A mérkőzések időpontjairól folyamatosan egyeztettek a csapatok az elmúlt napokban, s tegnap estére eldőlt, hogy az első összecsapást június 1-jén este negyed héttől rendezik meg Kozármislenyben, míg a visszavágóra vasárnap, június 6án délután öt órától kerítenek sort a felek a Dunaújvárosi Sportcsarnokban.
A Liga Kupa döntőjének mérkőzései
2021. 06. 01. 18:15 Kozármisleny SE - DKKA
2021. 06. 06. 17:00 DKKA - Kozármisleny SE
A rovat további hírei: Sport
DSTV: hamarosan élesben játszhatnak
2025. aug. 30.
Győzelmekkel zárta utolsó két nyári felkészülési mérkőzését a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt női együttese, melynek edzője, Zubai Gábor szerint sikerült elvégezniük azt a munkát az elmúlt hetekben, amit elterveztek, s már nagyon várják a bajnoki rajtot is. Hangkép.
Bajnoki és kupafeladatok előtt a focisták
2025. aug. 30.
A Dunaújváros FC női labdarúgói hazai pályán, míg a férfiak Iváncsán folytatják a Magyar Kupa és a bajnoki harmadosztály küzdelmeit vasárnap.
DSTV: idén is focival ünnepeltek
2025. aug. 29.
Idén is sokan voltak augusztus 20-án, akik az államalapítás ünnepe mellett a sport mellett is letették a voksukat. Jól sikerült az Augusztális Focikupa a DLSZ szervezésében. Hangkép.
Elkészült a röplabdázók bajnoki menetrendje
2025. aug. 29.
Idegenben kezdi meg a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszát a DKSE felnőtt röplabda csapata, mely első hazai meccsét november 1-jén játssza az idei bajnokságban.
DSTV: Katona Réka Sára a vb-re készül
2025. aug. 28.
Parádésan szerepelt az idei szezonban a DKSE tehetséges kajakosa, Katona Réka Sára. A fiatal dunaújvárosi versenyző a Magyar Kupában, a bajnokságon és a vidék bajnokságon is kiválóan szerepelt, s emellett a júniusi Európa-bajnokságról is ezüstéremmel térhetett haza. Remek eredményeinek, kitartó munkájának köszönhetően ott lesz a szeptemberi maraton világbajnokságon is, ahol a szekszárdi Jámbor Lottival párban áll rajthoz. Hangkép.
Győzelem emberhátrányban
2025. aug. 28.
Újra játszott a tűzzel, de nem égette meg magát és végül győztesen hagyta el a pályát a PTE-PEAC elleni hazai bajnokin a Dunaújváros FC labdarúgó csapata szerdán este.
Világbajnoknak járó köszöntés a csónakházban
2025. aug. 27.
A DKSE és a kajak-kenu szakosztály vezetése és versenyzői mellett városunk közvetlen vezetése is köszöntötte a Milánóból világbajnoki címmel hazatért Hajdu Jonatánt.