Megérdemelt siker a dobogós otthonában

spigott - 2022. december 13. 7:30

Nagybetűs csapatként küzdve aratott 3-1-es győzelmet a Mad Dogs Futsal elleni érdi bajnokin a Dunaújváros Futsal együttese az NB II Nyugati Csoportjában.

Godslove duplája is kellett a sikerhez! (Kép: DO-archív)

A tabellán harmadik Mad Dogs Futsal ellen lépett pályára a Dunaújváros Futsal együttese az NB II Nyugati Csoportjában hétfőn este 20:50-től. Az érdi összecsapáson a házigazdák számítottak valamivel esélyesebbnek, ugyanakkor a mieink ezúttal szinte teljes csapattal tudtak nekivágni a mérkőzésnek, így Tóth Árpád együttese a bravúros pontszerzés reményében vágott neki a csatának.
Méghozzá remekül, ugyanis futsalosaink rendkívül összeszedetten, fegyelmezetten játszva igyekeztek megszűrni ellenfelük támadásait, ráadásul úgy, hogy többször odaértek a házigazdák kapujához. Bár sokáig egyik oldal sem tudott betalálni, a 15. percben a mieink törték meg gólcsendjüket Godslove révén, s hogy a vendéglátók kedve még rosszabb legyen, arról Kovács gondoskodott az első félidő vége előtt nem sokkal, így a szünetre már kétgólos fórral vonulhatott a Tóth-csapat (0-2).

A térfélcserét követően sem változott a játék képe, hiába próbálkozott bármivel a Mad Dogs, együttesünk állta a rohamokat, s ha el is jutott helyzetig a házigazda, mindig volt valaki, aki megakadályozta az ellenfelet a gólszerzésben. A túloldalon viszont ezúttal is negyed órát kellett várni az újabb gólra, s Godslove második találata lényegében eldöntötte a meccset, így hiába vette be Horváth az utolsó percben a mieink kapuját, a meccset végül futsalosaink nyerték 3-1-re, s újabb sikerükkel feljöttek a bajnoki tabella nyolcadik helyére.

Érthetően elégedett is volt a találkozót követően Tóth Árpád edző, aki érdeklődésünkre elárulta, hogy joggal szolgáltak rá a három pontra.
– Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, mert rendkívül jó mentalitással mentünk bele a meccsbe, végig az történt, amit mi szerettünk volna. Nagybetűs csapatként küzdöttünk az első pillanattól az utolsóig, s ez most nagyon szép három pontot ért.

Mad Dogs Futsal - Dunaújváros Futsal 1-3 (0-2)
Gólszerzők: Horváth, illetve: Godslove 2, Kovács

Dunaújváros Futsal: Cseresnyés - Ivacs, Kovács, Csányi, Németh. Csere: Bán (kapus), Varga, Fekete, Dobrovitz, Szili, Perjési, Godslove, Paget, Tóth. Edző: Tóth Árpád.

A rovat további hírei: Sport

Újra kinyitották a pofonládát (galériával)

Újra kinyitották a pofonládát (galériával)

2025. máj. 13.

Látványos, nagy csatákat hozott a hetedik alkalommal megrendezett Nemzetek Csatája elnevezésű küzdősport gála a Dunaújvárosi Sportcsarnokban.

Dunaújvárosi éremeső az országos döntőkben

Dunaújvárosi éremeső az országos döntőkben

2025. máj. 12.

Két aranyéremmel és összesen tizenkilenc dobogós helyezéssel zárták a diákolimpia országos döntőinek küzdelmeit a dunaújvárosi lábtoll-labdázók.

Karnyújtásnyira a bajnoki cím

Karnyújtásnyira a bajnoki cím

2025. máj. 12.

Korán vezetést szerzett, s végül sima győzelmet aratott Martonvásáron a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a vármegyei első osztály vasárnapi fordulójában.

"Hazatért" a Koós Katalin Ajándék Kupa (galériával)

"Hazatért" a Koós Katalin Ajándék Kupa (galériával)

2025. máj. 11.

Idén immár harmadszorra, de városunkban most először rendezték meg a Koós Katalin Ajándék Kupát: a hazai fitnesz egyik fontos megméretésévé vált eseményen mintegy 400 versenyző lépett a közönség és a bírók elé.

A Loki már nagy falat volt a Kohásznak

A Loki már nagy falat volt a Kohásznak

2025. máj. 11.

Negyven percig remekül tartotta magát a DKKA csapata a DVSC otthonában, ám a bronzéremre hajtó hazaiak megzárták magukat, s végül simán legyőzték női kézilabdázóinkat.

Megduplázta előnyét az Eger

Megduplázta előnyét az Eger

2025. máj. 10.

Hiába vezetett a harmadik negyedben még három góllal, a bajnoki bronzcsata második meccsét is elveszítette a DFVE női vízilabda csapata.

Idegenben folytatja a DFC

Idegenben folytatja a DFC

2025. máj. 10.

Martonvásáron nyújtaná tovább tizenöt meccse tartó győzelmi sorozatát a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Fejér Vármegyei I. osztály újabb fordulójában vasárnap délután.