Győzelemmel zárna évet a Kohász

spigott - 2023. december 30. 7:30

Nehéz hatvan perc vár a DKKA női kézilabda csapatára az év utolsó meccsén, de a cél a győzelem megszerzése lesz a Kozármisleny otthonában.

Kép: DO-archív

Hosszú idő, közel két hónap után játszik újra bajnoki találkozót a DKKA női kézilabda csapata, mely szombaton este hat órától idegenben, a Kozármisleny otthonában méreti meg magát az NB I újabb fordulójában. Együttesünk kilenc összecsapást vívott meg az idei szezonban, s mérlege eddig nem a legjobb, hiszen három győzelem mellett hat alkalommal szenvedett vereséget, s így szerzett hat pontjával a tabella tizedik helyét foglalja el a tizennégy csapatok mezőnyben.

Az újonc Kozármisleny is valószínűleg jobb szereplésben reménykedett a szezon előtt, ugyanis eddig lejátszott kilenc mérkőzéséből csak egyet, a Budaörs ellenit tudta megnyerni. Gyulai László alakulata a Vasastól tudott még egy pontot rabolni, míg hét alkalommal kikapott, így három pontjával jelenleg a mezőny utolsó helyén áll.

Kézilabdázóink következő ellenfele nyilván nagyon készül arra, hogy újabb győzelemmel örvendeztesse meg szurkolóit, ám ez a célja együttesünknek is, s mint azt Agócs Alexandra elárulta, két ponttal szeretnék zárni a szombat esti összecsapást.
– A Kozármisleny erős csapat, de képesek leszünk egy jó mérkőzést játszani velük. döntetlent játszottak a Vasassal, legyőzték a Budaörsöt, szóval tudnak meglepetést okozni, de nagyon remélem, hogy meg tudjuk nehezíteni a dolgukat, s el tudjuk hozni a két pontot.

A rovat további hírei: Sport

DSTV: visszatértek a bajnokok Dunaújvárosba

DSTV: visszatértek a bajnokok Dunaújvárosba

2025. nov. 27.

Az esztendő utolsó bajnokija előtt köszöntötték a Dunaferr SE labdarúgóinak 2000-es bajnokcsapatát a Dunaújvárosi Stadionban. Hangkép.

Búcsú a kupától

Búcsú a kupától

2025. nov. 27.

Az emberelőnyeit hibátlanul értékesítő BJA HC kétgólos győzelmet aratott Acélbikáink ellen a Magyar Kupa harmadik fordulójának visszavágóján.

Háromszettes vereség Szegeden

Háromszettes vereség Szegeden

2025. nov. 27.

Akadtak felvillanásai a DKSE röplabdázóinak a Szeged ellen, de a hazaiak végül három szettben legyőzték együttesünket TippmixPro Férfi NBI Extraliga szerda esti mérkőzésén.

Dunaújvárosból is utazott kézilabdázó a vb-re

Dunaújvárosból is utazott kézilabdázó a vb-re

2025. nov. 26.

Harmincegy NB I-es légiós szerepel a szerdán (ma) kezdődő női kézilabda-világbajnokságon.

Szegeden folytatják a röplabdázók

Szegeden folytatják a röplabdázók

2025. nov. 26.

A Vidux-Szegedi RSE vendégeként lép pályára a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának újabb fordulójában ma este hét órától.

Kupavisszavágó előtt a Bikák

Kupavisszavágó előtt a Bikák

2025. nov. 26.

Háromgólos hátrányból vág neki a Magyar Kupa fővárosi visszavágójának a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata a BJA HC ellen ma este.

Újra lesz jég a jégcsarnokban!

Újra lesz jég a jégcsarnokban!

2025. nov. 25.

A mai nappal elkezdődött a jégcsarnok új hűtéstechnológiájának kivitelezése, így a remények szerint decemberben már sportolásra alkalmas jég várja hokisainkat és a város sportszerető közösségét.