Itthon is a győzelemre törnek
A Tihany elleni rácalmási összecsapással folytatja az NB II pontvadászat küzdelmeit a Dunaújváros Futsal felnőtt együttese ma este hét órától.
Kép: DO-archív
Jól kezdte az NB II Nyugati Csoportjának küzdelmeit a Dunaújváros Futsal felnőtt együttese, mely az újonc Sárbogárd vendégeként lépett pályára hétfőn este, s mindkét félidőben négy-négy gólt szerezve aratott magabiztos, 8-4-es győzelmet. Nem sokat pihenhettek azonban Varga Milánék, ugyanis ma már újabb feladat vár a csapatra, mely a Tihany együttesét látja vendégül a Rácalmási Sportcsarnokban este hét órától.
Futsalosaink mai vetélytársa a nyolcadik helyen fejezte be a tavalyi szezont az NB II Nyugati Csoportjában, s ennél nyilván szeretne előrébb végezni idén. A kezdésre nem is lehetett különösebb panasza, mert az első fordulóban 3-2-es győzelmet aratott az Asterix-Érd elleni hazai összecsapáson, vagyis megszerezte azt a három pontot, aminek köszönhetően optimistán várhatja a bajnokság folytatását is.
Rosszkedvre a mieinknek sincs különösebb oka, ugyanis a Sárbogárdon szerzett nyolc találat mindenképpen bizakodásra adhat okot a mai összecsapás előtt, ám Tóth Árpád vezetőedző nem volt teljesen elégedett hétfőn este, s mint azt elmondta, a győzelem ellenére is sok hibát követtek el a mérkőzésen. Ezeket mindenképpen szeretnék kijavítani a mai összecsapásra, s ha ez sikerül, úgy újabb sikerrel örvendeztethetik meg az értük szorítókat.
A rovat további hírei: Sport
Féltucat DFC-gól Pápán
2025. ápr. 08.
Vojnity Nóra négy találatának is köszönhetően magabiztos győzelmet aratott pápai vendégjátékán a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata.
Közel volt a dobogó
2025. ápr. 07.
Kevéssel maradt le a harmadik helyről Sztankó Zina Inka és Tóth-Pál Rebeka kettőse a tollaslabdázók országos diákolimpiai döntőjének leány páros versenyszámában.
Makai Lilla győzelme a Matolayn
2025. ápr. 07.
Makai Lilla nyerte az egyéni összetettet a fővárosban megrendezett Matolay Elek Emlékversenyen. A DKSE tornásza 47,766 pontot szerzett, a második helyen az osztrák Alissa Moerz végzett, míg Benkő Boglárka lett a harmadik.
Biztos siker a rangadón
2025. ápr. 07.
Mindkét félidőben egy-egy gólt szerezve, megérdemelten aratott 2-0-s győzelmet a Lajoskomárom elleni hazai bajnokin a Dunaújváros FC labdarúgó csapata.
Szegedi öröm a sportcsarnokban
2025. ápr. 06.
A kulcspillanatokban pontosabb Szeged négyszettes mérkőzésen győzte le a DKSE röplabdázóit az Extraliga alsóházának szombati fordulójában.
Nagy fordulatok után szenvedett vereséget a DKKA
2025. ápr. 05.
Hiába fordított nyolcgólos hátrányból a Kohász, s még vezetett az utolsó tíz perc megkezdése előtt, a véghajrában pontosabb Mosonmagyaróvár elvitte a bajnoki pontokat női kézilabdázóink otthonából.
Újabb hazai csata előtt
2025. ápr. 05.
Újabb hazai meccs vár a DKSE felnőtt röplabda csapatára, mely a Szeged gárdáját látja vendégül az Extraliga alsóházában ma délután négy órától.