Az Univer Kupával hangol a válogatott
A belgrádi olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság rajtja előtt, január 3. és 5. között egy hazai rendezésű nemzetközi tornán szerepel a magyar női vízilabda-válogatott.
Az első Univer Kupáért kiírt viadalnak - tudatta a hazai sportági szövetség - Miskolc ad otthont. A jelenlegi szövetségi elnök, Kemény Dénes nevét viselő uszodában Bíró Attila szövetségi kapitány együttese a magyar ligaválogatott mellett az olasz, és egyik belgrádi csoportellenfelével, a görög válogatottal találkozik. A január 3-i nyitónapon egymással játszik a két magyar együttes, s a görögökkel vívandó hétfői csatát követően a keddi zárónapon száll vízbe a "nagyválogatott" az itáliaiak legjobbjaival.
Az 1. Univer Kupa programja:
január 3., vasárnap:
Magyarország - Magyar ligaválogatott 15.15 ó
Olaszország - Görögország 16.45
január 4., hétfő:
Magyarország - Görögország 15.15
Magyar ligaválogatott - Olaszország 16.45
január 5., kedd:
Magyarország - Olaszország 16.15
Magyar ligaválogatott - Görögország 17.45
-MTI-
A rovat további hírei: Sport
Az olimpiai ezüstérmes legyőzésével négy között a magyarok
2025. ápr. 18.
A magyar női vízilabda-válogatott 14-10-re nyert az olimpiai ezüstérmes Ausztrália ellen a világkupa szuperdöntő pénteki negyeddöntőjében, a kínai Csengtuban.
Nagy lépés az országos döntő felé
2025. ápr. 18.
Dunaújvárosban szakadt meg a listavezető Pénzügyőr csapatának remek sorozata a röplabdázók U17-es bajnokságának középszakaszában.
Bajnoki címet szerzett a Dragon Steel SE
2025. ápr. 17.
Remek versenyzéssel szerezte meg a premier open kategória első helyét a Dragon Steel SE csapata a Baján megrendezett Hosszú Távú sárkányhajó Magyar Bajnokságon.
Egy szett jó játék nem elég
2025. ápr. 17.
Négy játszmában szenvedett vereséget Miskolcon a DKSE röplabda csapata az Extraliga alsóházának szerda esti fordulójában.
DSTV: döntetlen a szezon utolsó hazai meccsén
2025. ápr. 16.
Hétvégén a szezon utolsó hazai bajnokiját, összességében pedig a sorozat utolsó előtti felvonását játszotta le a Pentele ASE II. csapata. A Honvéd Szondi NB III-as csapata azonban a pontszerzés reményében látogatott el Dunaújvárosba, 9:9-es döntetlent játszottak a csapatok. Hangkép.
Közös mozgás Livi lépteiért (galériával)
2025. ápr. 16.
Szép sikerrel, komoly érdeklődés mellett rendezték meg a Kihívás Nap idei első állomását a Móricz iskola udvarán a mögöttünk hagyott hétvégén.
Közel volt a dobogó a diákolimpián
2025. ápr. 15.
Jól szerepeltek, hasznos tapasztalatokkal gazdagodtak a Danubius KSE tollaslabdázói a Cegléden megrendezett országos diákolimpiai fináléban.