Nemzetközi torna az uszodában
Rangos nemzetközi viadalnak ad otthont péntektől vasárnapig a Fabó Éva Sportuszoda, ahol két magyar és két külföldi együttes lesz a DFVE-Maarsk Graphics csapatának vendége.
Miközben a DFVE-Maarsk Graphics két játékosa, Kasó Orsolya és Garda Krisztina a belgrádi Európa-bajnokságon szerepel, itthon maradt felnőtt vízilabdázóink sem pihennek sőt, péntektől vasárnapig egy igen erősnek ígérkező tornát rendez Mihók Attila együttese. Az ötcsapatos nemzetközi viadalon a mieinken kívül a Szeged, az Eger, valamint a görög Glyfada, valamint az orosz Kirisi együttesei vesznek részt, vagyis kőkemény mérkőzésekre számíthatnak azok, akik kilátogatnak a Fabó Éva Sportuszodába.
Főiskolásaink pénteken délelőtt tíz órától az orosz Kisisi ellen ugranak medencébe, majd este negyed héttől a görögök ellen méretik meg magukat Mihók Attila tanítványai. Szombaton négy találkozót rendeznek meg a nem titkoltan felkészülési jelleggel sorra kerülő viadalon, melyen délután fél öttől a Szeged lesz a mieink ellenfele, míg vasárnap délelőtt tíz órától az Eger együttese vár a DFVE-Maarsk Graphics vízilabdázóira.
A Nemzetközi torna programja
2016.01.15. (péntek)
10:00 DFVE-Maarsk Graphics – KINEF-Surgutneftegas
18:15 DFVE-Maarsk Graphics – ANO Glyfada
19:45 KINEF-Surgutneftegas – SZNVE
2016.01.16. (szombat)
10:00 KINEF-Surgutneftegas – ANO Glyfada
11:30 ZF-Eger-EKF – SZNVE
16:30 DFVE-Maarsk Graphics – SZNVE
18:00 ANO Glyfada – ZF-Eger-EKF
2016.01.17. (vasárnap)
10:00 DFVE-Maarsk Graphics – ZF-Eger-EKF
11:30 ANO Glyfada – SZNVE
13:00 KINEF-Surgutneftegas – ZF-Eger-EKF
A rovat további hírei: Sport
Egyetemi Világjátékok: elégedett magyarok
2025. júl. 26.
Hosszú kihagyás után, egy jó gyakorlattal tért vissza a nemzetközi mezőnybe a DKSE tornásza, Kovács Zsófia.
Jobban hajráztak az ukránok
2025. júl. 26.
Hiába küzdött remekül, az ukránoktól is kikapott a dunaújvárosi Szőke Milánnal felálló magyar U16-os fiú röplabda válogatott a korosztályos Európa-bajnokságon.
Hazatértek a vb dunaújvárosi hősei (galériával)
2025. júl. 25.
A DFVE mellett városunk vezetése is köszöntötte a világbajnoki ezüstérmes magyar női vízilabda válogatott dunaújvárosi tagjait a Fabó Éva Sportuszodában pénteken délelőtt.
DSTV: remek nyári tábor a Dunán
2025. júl. 25.
Mint arról már korábban beszámoltunk, a DKSE jóvoltából különböző táborok kínálatából választhattak nyárra a gyerekek. Táboroztatták a fiatalokat a kajak-kenusok is, a táboruk harmadik, s egyben utolsó hetében látogattunk el a csapathoz. Hangkép.
A szerbektől is kikaptak a magyar fiatalok
2025. júl. 25.
Közel volt ahhoz, hogy kétszettes hátrányból egyenlítsen, ám végül 3-1-es vereséget szenvedett a szerbektől a magyar U16-os fiú röplabda válogatott a jereváni Európa-bajnokságon.
Elkészült a DKKA sorsolása
2025. júl. 24.
A Vasas otthonában kezdi meg, majd az Alba FKC elleni megyei rangadóval zárja a női NB I 2025/2026-os szezonjának küzdelmeit a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.
DSTV: nyári munka a tollaslabdázóknál
2025. júl. 24.
Nyáron sem állt meg az élet a Danubius KSE tollaslabdázóinál. Varga Gabriella a legutóbbi edzőtábor tapasztalatairól, míg Jakab János a további terveikről és a csapat általános fejlődéséről beszélt. Hangkép.