Bemelegítésnek jó volt
Magabiztos versenyzéssel szerezte meg előfutamának első helyét a minszki ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon Némedi Konrád, a Dunaferr SE versenyzője.
Fehéroroszországban, Minszkben rendezik meg csütörtöktől vasárnapig az Ifjúsági és U23-as Kajak-Kenu Világbajnokságot, melyen a Dunaferr SE ifjú tehetsége, Némedi Konrád is részt vesz. Konrád a kenu egyesek 200 méteres versenyszámában állt rajthoz, méghozzá először éppen ma délután az előfutamok harmadik körében. A Dunaferr SE versenyzője a nyolcas pályán kapott helyet futamában, már a rajtnál az élre állt, s az ukrán Nahorji-vel nagy csatát vívva végzett az első helyen, így természetesen magabiztosan jutott tovább a holnap délutáni elődöntőbe. Némedi Konrád ráadásul a négy előfutam legjobb időeredményével szerezte meg az első helyet, ami mindenképpen biztató az elődöntő előtt.
Kép forrása: mkksz.hu
A rovat további hírei: Sport
Így lett szebb az ünnep
2025. ápr. 22.
Hetedszer vendégelte meg a Hajléktalan Ellátó Centrum Kandó Kálmány téri intézményének lakóit a DLSZ Jót, Szívből – Dunaújvárosért! akciócsoportja húsvét alkalmából.
Mr. Tus Dunaújvárosban járt
2025. ápr. 22.
Remek hangulatban tekinthetett vissza barátaival, egykori versenytársaival a Dunaújvárosban és a magyar birkózásban szerzett emlékeire Hegedűs Csaba, olimpiai, világ-és Európa-bajnok birkózó a Gurics György Birkózó Centrumban.
Ezüstérmes a magyar válogatott
2025. ápr. 21.
A magyar női vízilabda-válogatott a második helyen végzett a világkupa Csengtuban rendezett szuperdöntőjében: Cseh Sándor együttese a vasárnapi fináléban 13-9-re kapott ki a görög csapattól.
Két Mayer-érem Dohában
2025. ápr. 20.
Ugrásban a harmadik, gerendán az első helyen végzett Mayer Gréta a tornászok dohai világkupáján.
Így meleg lehet a bajnokság vége
2025. ápr. 20.
Kétgólos vereséget szenvedett Békéscsabán a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese, amely így mindössze egyetlen pontra került a kieső helytől.
Nagy lépés a bajnoki cím felé
2025. ápr. 19.
A bajnoki cím szempontjából sorsdöntőnek is beillő mérkőzést nyert meg a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Mór ellen a stadionban szombaton este.
Az olimpiai bajnok legyőzésével döntős a magyar válogatott
2025. ápr. 19.
A magyar női vízilabda-válogatott 10-8-ra nyert az olimpiai bajnok spanyol csapat ellen szombaton, ezzel bejutott a fináléba a kínai Csengtuban zajló világkupa-szuperdöntőben.