DVSI: kettőből egy siker
Két találkozót játszottak az Országos Gyermekbajnokság zalaegerszegi fordulójában a városi sportiskola röplabdázói, akik a Kaposvár és a Pécs együtteseivel mérték össze erejüket, s bár első meccsükön még vereséget szenvedtek, a másodikat simán nyerték, s bizakodva várják a következő fordulót.
A 2014/2015. évi Tatár Mihály Országos Gyermekbajnokság alapszakaszának első fordulóját rendezték meg Zalaegerszegen a mögöttünk hagyott hétvégén. A megméretésen ott voltak a DVSI korosztályos röplabdázói is, akik két mérkőzést játszottak, előbb a Kaposvár, majd a Pécs ellenében.Szűcs Ákos fiatal csapata felemás eredménnyel zárta a fordulót, hiszen a kaposváriaktól 3-0 arányban kikapott, míg a pécsieket hasonló arányban sikerült legyőznie. A forduló második részének találkozóit Dunaújvárosban rendezik majd meg, ahol a Győr és a Zalaegerszeg lesz a mieink ellenfele, s mint azt a csapat edzője elmondta, reményei szerint a következő két összecsapáson győzelmet tudnak majd aratni, így csoportjuk második helyéről juthatnak majd tovább a sorozat második fordulójába.
Eredmények, Országos Gyermekbajnokság:
Kaposvár – DVSI 3-0
Pécs – DVSI 0-3
A csapat tagjai: Tomanóczy Bálint, Csizmadia Tamás, Fekete Soma Huba, Neumayer Dávid, Kiss Viktor, Herczeg Kristóf, Bogdán Balázs, Pataki Benedek. Edző: Szűcs Ákos.
A rovat további hírei: Sport
DSTV: szükség volt a felújításra
2025. feb. 16.
Mint arról már korábban beszámoltunk, egy felújított röplabdapályán edzhetnek a sportolók a Dózsa Iskola tornatermében. A fejlesztésnek rendkívül örültek az iskolában is, ahol a pálya már több hete feldobja a testnevelésórákat. Hangkép.
Görög öröm az uszodában
2025. feb. 15.
Hullámzó teljesítményt nyújtva szenvedett háromgólos, 12-9-es vereséget a görög Vouliagmeni elleni hazai BL-meccsen a DFVE női vízilabda csapata.
A négy közé jutás a tét
2025. feb. 15.
A Debrecen ellen vív két győzelemig tartó csatát a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata a magyar bajnokság rájátszásban.
Hazai BL-meccs vár a DFVE csapatára
2025. feb. 14.
A görög Vouliagmeni lesz a DFVE női vízilabda csapatának következő ellenfele a Bajnokok Ligája csoportkörében szombaton délután fél egytől.
Vereség a hibák ára
2025. feb. 14.
Tudása alatt, sok hibával játszva szenvedett a DKSE röplabda csapata a Szeged elleni hazai mérkőzésen az Extraliga huszadik fordulójában.
Vereséggel zárta az Erste Ligát a DAB
2025. feb. 13.
Csak az első harmadban tudta megnehezíteni a házigazda Csíkszereda dolgát a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata az Erste Liga alapszakaszának utolsó mérkőzésén.
Pontot szerzett a fővárosban a DFVE
2025. feb. 13.
Óriási, változatos csatában, ötméteresek után szenvedett 16-14-es vereséget a DFVE női vízilabda csapata az UVSE vendégeként lejátszott bajnokin szerdán este.