Jégkorong: már csak egy Acélbika a keretben
Tovább fogyatkozott a dunaújvárosi különítmény, miután Gröschl Tamás játékára sem számít a közelgő világbajnokságon a magyar jégkorong válogatott szakvezetése.
Azok után, hogy a vasárnapi, szlovének elleni mérkőzést követően hét hokistól már megvált, újabb két fővel csökkentette a lengyelországi Divízió I/A-s világbajnokságra készülő magyar jégkorong válogatott keretét Rich Chernomaz szövetségi kapitány. Nemzeti együttesünk szakvezetése ugyanis tegnap este két hátvédtől, Gröschl Tamástól, valamint Varga Arnoldtól is elköszönt, ami egyben azt is jelentette, hogy a dunaújvárosi játékosok közül már csak Pozsgai Tamásnak van esélye arra, hogy ott legyen válogatottunkkal, az április 19. és 25. között megrendezésre kerülő krakkói világversenyen.
A rovat további hírei: Sport
Vereséggel kezdett a Kohász
2025. szep. 07.
Nagyot küzdött, de túl sok hibával játszott a Vasas otthonában a DKKA felnőtt női kézilabda csapata, így a szezon első bajnokiját a házigazdák nyerték.
Hazai rangadó előtt a focisták
2025. szep. 06.
A tabellán második Nagykanizsa elleni hazai összecsapással folytatja a bajnoki küzdelmeket a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap délután öt órától.
Fővárosi nyitány a bajnokságban
2025. szep. 06.
A Vasas vendégeként vág neki a bajnokság küzdelmeinek a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttese ma este hat órától.
Vereséggel kezdtek a fiatalok
2025. szep. 05.
A DKKA U18-as és U20-as együttese is kikapott a 2025/2026-os korosztályos bajnokság első fordulójában.
Komoly kihívások előtt az utánpótlás
2025. szep. 05.
Két rangos viadalon is megméretik magukat a DKSE tehetséges kajak-kenusai, akikre világbajnokság és az Olimpiai Reménységek Versenye is vár a közeljövőben.
Miért fontos a mobilizálás?
2025. szep. 04.
Egyre többször találkozhatunk azzal a megfogalmazással, hogy edzés előtt/után mobilizációs gyakorlatokat kell végezni. De vajon miért? Egyáltalán mit jelent ez a kifejezés?
DSTV: ismert szakemberrel dolgoznak
2025. szep. 04.
Mindenki által ismert szakemberrel dolgozik majd együtt a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapata. Szuper Levente látogatott el ismét Dunaújvárosba – a tervezett együttműködés részleteiről az Acélbikák részéről Ifj. Azari Zsolt, a szakmai részről pedig Szuper Levente beszélt. Hangkép.