Birkózás: három bajnoki érem Dorogról
Jó szerepeltek a Dorogon megrendezett diák, serdülő és kadet országos bajnokságon a Dunaferr SE birkózói, akik közül Péntek Vanessza, Nárai Alexa és Bíró Alexandra is éremnek örülhetett a rangos viadalon.
Dorogon rendezték meg a közelmúltban a birkózók diák, serdülő és kadet női országos bajnokságát. A rangos versenyen összesen 218 induló mérlegelt, akik között a Dunaferr SE öt tehetséges birkózója is ott volt. A dunaújvárosi fiatalok közül Péntek Vanessza a serdülők 60 kg-os versenyszámában lépett szőnyegre, s végül az előkelő második helyezést sikerült megszereznie. Szintén ezüstérmet szerzett Nárai Alexa a diákok 43 kg-os versengésében, míg Bíró Alexandra diák 56 kg-ban állhatott a dobogó harmadik fokára. A mieink közül Péntek Vanessza birkózásával volt leginkább elégedett Szabó Róbert edző, mivel az első három meccsét magabiztosan nyerte, a negyedik meccsén is csak az idei kadet korosztályos válogatott dorogi kiválóság tudta őt legyőzni.
Felső sor balról-jobbra: Nyegota Nikoletta, Szabó Róbert edző, Péntek Vanessza
Alsó sor balról-jobbra: Gyõri Viviána, Bíró Alexandra, Nárai Alexandra
A rovat további hírei: Sport
Sikerrel zárták a felsőházat a serdülők
2025. ápr. 30.
A DFVE serdülő leány vízilabda csapata simán nyert, az ifjúságiak nagy fordítás után szenvedtek vereséget a KSI SE elleni korosztályos bajnokin.
Parádés szezont zárt a Pentele ASE
2025. ápr. 30.
A Pentele ASE asztaliteniszezőinek első és második számú együttese is egy osztállyal feljebb folytatja a bajnoki küzdelmeket, de az egyesület vezetése nem csak az eredményekre lehetett büszke a 2024/2025-ös szezon végén.
DSTV: sportos múltidézés
2025. ápr. 29.
Sporttörténelmi előadás-sorozatot hívott életre az Intercisa Múzeum. Ennek első állomása a motorcsónakversenyzés sikeres és szép múltját idézte meg – elsőként Andics József és Dr. Sándor Péter közreműködésével. Hangkép.
Nagyot léptek az Európa-bajnokság felé
2025. ápr. 29.
A DKSE birkózói közül Nyikos Veronika a második, Pupp Viktória a negyedik helyen végzett a fővárosban megrendezett Baracsi Imre Emlékversenyen.
Minden éremből jutott a tornászoknak
2025. ápr. 28.
Egy aranyéremmel, összesen hat dobogós helyezéssel zárták a DKSE tornászai a fővárosban megrendezett országos bajnokság szerenkénti döntőit.
Tovább robog a DFC
2025. ápr. 28.
Adonyban is nagyon sima győzelemnek örülhetett a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Fejér Vármegyei Bajnokság legutóbbi fordulójában.
Mayer Gréta nyert, a DKSE "B" vezet
2025. ápr. 27.
A DKSE "B" csapata vezet a tornászok szuper csapatbajnokságának első fordulója után, míg az egyéni összetett bajnokságon a DKSE kiválósága, Mayer Gréta diadalmaskodott.