Futsal: szoros siker hazai pályán
Háromgólos vezetése után egy kicsit kiengedett, de végül 4-3-as győzelmet aratott a Szigetszentmiklós elleni felkészülési mérkőzésen a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata.
A Szigetszentmiklós elleni találkozóval folytatta edzőmérkőzései sorozatát hétfőn este a Dunaújvárosi Sportcsarnokban a Dunaferr DF Renalpin FC futsal csapata. Fehér Zsolt tanítványai igencsak tartalékos összeállításban léptek pályára másodosztályú vetélytársuk ellen, ugyanis a székesfehérvári minifutball Európa-bajnokságon szereplő Varga Csaba és Fekete Róbert, illetve a nemzeti csapatot irányító Reveland Zoltán sem állhatott ezúttal együttesünk rendelkezésére.
A mérkőzés első félidejében ennek ellenére is komoly fölényben játszott a Dunaferr csapata, mely Klacsák Bence találatával került gyorsan előnybe, majd Hosszú Ádám bombagóljával duplázta meg vezetését a félidei szünetig (2-0). A térfélcsere után Fridrich már háromgólosra növelte a mieink fórját, ám a vendégek ekkor sem adták fel, s előbb szépítettek, majd két gyors góllal ki is egyenlítettek. A győzelmet azonban ennek ellenére is a Dunaferr csapata szerezte meg, mely Klacsák második góljával alakította ki a 4-3-as végeredményt a mindkét csapat számára rendkívül hasznos felkészülési találkozón.
A rovat további hírei: Sport
Nem volt esély a MEAFC ellen
2025. nov. 30.
Csak a második szettben tudta megnehezíteni a vendég MEAFC dolgát a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga szombat esti fordulójában.
Irán fölényes legyőzésével középdöntős a magyar válogatott
2025. nov. 30.
Az Európa-bajnoki bronzérmes magyar válogatott 47-13-ra legyőzte Iránt szombaton a csoportkör második fordulójában, ezzel középdöntőbe jutott a holland-német közös rendezésű női kézilabda-világbajnokságon.
Elmaradt a bravúr Görögországban
2025. nov. 30.
A hazai pálya minden előnyét élvező Olimpiakosz magabiztos győzelmet aratott a DFVE női vízilabdázói ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.
DSTV: régiós edzés az uszodában
2025. nov. 29.
Régiós edzés tartottak a Fabó Éva Sportuszodában november 22-én. A régió legjobb utánpótlás versenyzőinek szerveztek száraz, illetve medencés edzést, melyen dr. Egressy János, a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem tanszékvezető egyetemi docense, valamint Selmeci Attila, a Magyar Úszó Szövetség szakmai alelnöke, Milák Kristóf volt edzője igyekezett átadni tudását a fiataloknak. Hangkép.
Újabb hazai bajnoki előtt a DKSE
2025. nov. 29.
A MEAFC elleni találkozóval folytatja a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának küzdelmeit a DKSE röplabda csapata ma délután öt órától.
Mayer Gréta mindenben előrébb lépett
2025. nov. 28.
Elégedetten tekintett vissza a jó Európa-bajnoki és világbajnoki szereplést hozó 2025-ös esztendőre a DKSE kiváló tornásza, Mayer Gréta, akit Barta Endre alpolgármester is köszöntött csütörtök délutáni edzésén.
DSTV: versennyel emlékeztek egykori társukra a birkózók
2025. nov. 28.
A DKSE birkózó szakosztálya múlt szombaton rendezte meg az U15 Országos Szabadfogású Csapatbajnokság – Somogyi Sándor Emlékverseny – Impact Kupa birkózó versenyét. Az eseménnyel az egykori kiváló birkózóra emlékeztek, aki versenyzői pályafutását követően támogatóként is segítette a szakosztályt. Hangkép.








