Hubikné Tarján Éva tarolt Szolnokon

2017. július 17. (hétfő) 7:00 - spigott

Amelyik számban elindult, azt meg is nyerte a szolnoki Masters Magyar Bajnokságon a Dunaferr SE kajakosa, Hubikné Tarján Éva.

Szolnok adott otthont hétvégén a Masters Magyar Bajnokságának, melyen a Dunaferr SE-t Hubikné Tarján Éva, valamint Kóti Dávid képviselte. A dunaújvárosi versenyzők közül a kenus Kóri Dávid a 35 éven aluliak - szabadidős és egyetemista – korcsoportjában állt rajthoz két számban is, s 500 méteren harmadik, míg 200 méteren az ötödik helyen fejezte be a viadalt párjával, a Lágymányosi Spari versenyzőjével, Takács Mátéval.

Képek: Dunaferr SE-archív

Hubikné Tarján Éva viszont ezúttal is tarolt, ugyanis amelyik versenyszámban hajóba ült, azon aranyérmet szerzett. A kajak egyesek 500 méteres száma mellett ugyanis párosban is nyerni tudott, míg kétszázon a mix és a női kettős tagjaként végzett az első helyen, így összesen négy aranyéremmel zárta a bajnoki küzdelmeket.

A Dunaferr SE versenyzőinek eredményei

Hubikné Tarján Éva
K-1 női masters 70-74 500 méter - 1. helyezés
K-2 masters mix 70-74 200 méter - 1. helyezés (Balogh István, Törökbálinti Kenusiskola)
K-2 női masters 70-74 200 méter 1. helyezés (Jászainé Hajdú Rozália, Rácalmás)
K-2 női masters 70-74 500 méter 1. helyezés (Jászainé Hajdú Rozália, Rácalmás)

Kóti Dávid
C-2 férfi szabadidős és egyetemista 500 méter 3. helyezés (Takács Máté, Lágymányosi Spari)

Ezüstérem hazai pályán

2018. január 23. (kedd)

Az U11-esek mezőnyében a második, míg az U12-eseknél a negyedik helyen fejezte be a hazai rendezésű Téli Kupa küzdelmeit a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia.

Óriási harc az első helyért

A Dunaújvárosi Futsal Bajnokság hetedik fordulójának nyitómérkőzésein sem fukarkodtak a gólokkal a sorozatban résztvevő együttesek.

Szegeden játszottak a szuperminik

Jó tanulópénz volt a Dunaferr SE Röplabda Akadémia gyermekei számára a szegedi torna, melyen az ország legjobb akadémiái ellen játszottak.

Dunaújváros megérdemli ezt a hangulatot

2018. január 22. (hétfő)

Rendkívül elégedetten nyilatkoztak a péntektől vasárnapig megrendezett XVI. Carissa Kupáról a viadal szervezői, támogatói és főszereplői is.

Egy érem hazai pályán

Remek tornát rendezett a Gárdonyi iskola tornatermében a Danubius KSE tollaslabda szakosztálya, mely egy érmes helyezésnek örülhetett az országos felnőtt ranglistaversenyen.

Szép siker Lesznóban!

Továbbra is a bajnoki dobogót célozza meg a Dunaferr DUE Renalpin FC futsal csapata, mely a közelmúltban Lengyelországban aratott 3-1-es sikert a Leszno gárdája ellen.

Karmacsi-öröm a Carissa Kupán

2018. január 21. (vasárnap)

A Karmacsi Auto - Mad Dogs csapatának sikerével ért véget a Dunaújvárosi Sportcsarnokban megrendezett XVI. Carissa Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó torna, melyen kicsivel több mint másfél millió forintot gyűjtöttek össze a szervezők a Móra iskola számára. Galériával!