Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2025. dec. 20. Teofil
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

A Fradi következik

Sport
futsal
Dunaferr DUE Renalpin FC
Dunaújváros
bajnokság
FTC

facebook megosztás

spigott - 2017. okt. 06., 12:29

A Ferencváros otthonában folytatja a bajnoki küzdelmeket ma este fél kilenctől a Dunaferr DUE Renalpin FC futsal csapata.

Borzalmas első félidőt követően hiába hajrázott óriásit, s szerzett négy gólt is a második húsz percben, végül 5-4-es vereséget szenvedett a Berettyóújfalu elleni bajnoki nyitányon a Dunaferr DUE Renalpin FC futsal csapata. Schrancz Balázs tanítványai ne sokat búslakodhattak a nyitómeccsen elszenvedett vereség miatt, ugyanis ma este fél kilenctől már újabb feladat vár rájuk a bajnokságban, s ezúttal idegenben, a Ferencváros otthonában kellene javítania Hosszú Ádáméknak.

Ez persze egyáltalán nem lesz egyszerű, mert az idei szezonra megerősített Fradi jól kezdte a bajnokságot, idegenből, a Bőny otthonából hozták el a bajnoki pontokat az első fordulóban, ráadásul úgy, hogy kétgólos hátrányból fordítva arattak 3-2-es győzelmet. Nem néznek tehát könnyű meccs elé futsalosaink, ám Schrancz Balázs vezetőedző ennek ellenére is a hibák kijavítását és természetesen győzelmet vár csapatától az este fél kilenckor kezdődő fővárosi találkozón.

Képek: DO-archív

"A fiúk a hétfői mérkőzés után egy szabadnapot kaptak és szerdán már teljes értékűen folytatták a felkészülést. Ekkor elmondtam nekik, hogy min kell javítani, de most már csak a pénteki találkozóra koncentrálunk. Lehet, hogy a hétfői eredményünkkel növeltük a Fradi önbizalmát, de ez már tavaly is úgy volt, hogy bennünket mindenki meg akart verni. Ez biztosan így lesz ebben a szezonban is, de előbb le kell játszani velünk azokat a meccseket az ellenfeleinknek. Mi is mindenhová győzni megyünk" – fogalmazott a Dunaferr csapatának szakvezetője.

A rovat további hírei: Sport

Az országos döntőért küzdöttek a fiatalok

2025. dec. 20.

Remek hangulatban, közel kétszáz versenyzővel rendezték Mezőfalván a grundbirkózó diákolimpia országos elődöntőjét december 16-án.

Most nem volt esély a címvédő ellen

2025. dec. 20.

Az éllovas Gyergyói HK magabiztos győzelmet aratott a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozói ellen az Erste Liga péntek esti fordulójában.

Nemzetközi mezőnyben bizonyítottak

2025. dec. 19.

Remekül szerepeltek a DKSE birkózó szakosztályának korosztályos tehetségei a közelmúltban megrendezett nemzetközi versenyeken.

Harmadszor a címvédő ellen

2025. dec. 19.

Az éllovas Gyergyói HK lesz a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóinak ellenfele az Erste Liga péntek esti fordulójában.
 

Idén is volt mit ünnepelni a birkózóknál

Idén is volt mit ünnepelni a birkózóknál

2025. dec. 18.

Remek hangulatú évzáró ünnepséggel búcsúzott el a 2025-ös esztendőtől a DKSE birkózó szakosztálya a Gurics György Birkózó Centrumban szerdán este.

DSTV: évet zárt a DKSE is

DSTV: évet zárt a DKSE is

2025. dec. 18.

Az év végéhez közeledve Dunaújváros egyesületei és szakosztályai rendre megtartják a hagyományos évzáróikat. Remek hangulatban ünnepelte meg a mögötte hagyott sikeres esztendőt a Dunaújvárosi Központi Sportegyesület közössége is. Hangkép.

Czifra Lili lett a legjobb női tornász

Czifra Lili lett a legjobb női tornász

2025. dec. 18.

A Dunaújvárosi Központi Sportegyesület kiválóságát, az Európa-bajnoki ezüstérmes Czifra Bettina Lilit választotta a 2025-ös év legjobb női tornászának a Magyar Torna Szövetség. Gratulálunk!

  • További hírek

Friss hírek

  1. Az országos döntőért küzdöttek a fiatalok

  2. Hogyan válasszon és használjon modern kétoldalas ragasztószalagokat?

  3. Karácsonyfákkal készülnek a körzetben

  4. Most nem volt esély a címvédő ellen

  5. Fegyverropogás, csend, majd újra hangzavar

Videók

Embedded thumbnail for Karácsonyfákkal készülnek a körzetben

Karácsonyfákkal készülnek a körzetben

Embedded thumbnail for DSTV: emlékek az óvodákból

DSTV: emlékek az óvodákból

Embedded thumbnail for DSTV: évet zárt a DKSE is

DSTV: évet zárt a DKSE is

Top hírek

  1. Lakástűz a Szabadság úton

  2. Bréking: lakástűz a Hold utcában – a mentőket is bevetették (FRISSÍTVE)

  3. Hármas karambol, útlezárás a 6-oson

  4. Karácsonyi ünnepség az idősek otthonában

  5. Korlát teszi biztonságosabbá a közlekedést

Galéria

Az öröm rózsaszín gyertyája is fénylik (galéria) - fotó:

Az öröm rózsaszín gyertyája is fénylik (galéria)

DKSE évzáró (2025) - fotó:

DKSE évzáró (2025)

Sportolók köszöntése (2025) - fotó:

Sportolók köszöntése (2025)

Dunaújváros Hetilap

XIV. évfolyam 50. szám - 2025.12.19.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő