Eredményes utánpótlás

spigott - 2017. december 24. 8:26

Tizenegy éremmel a tarsolyukban térhettek haza kaposvári és pécsi versenyeikről a Dunaferr SE utánpótlás korú úszói.

Két versenyen is részt vettek az elmúlt napokban a Dunaferr SE úszó szakosztályának korosztályos úszói. A dunaújvárosi fiatalok előbb Kaposváron, majd Pécsen vettek részt egy-egy cikluszáró versenyen, s edzőik, valamint szüleik nagy örömére több értékes helyezést szereztek a rangos megméretésen. A kaposvári versenyt ugyanis egy arany-, két ezüst- és két bronzéremmel zárták úszóink, míg a pécsi viadalról egy arany-, egy ezüst- és négy bronzéremmel tértek haza a Dunaferr SE fiataljai.

Kép: amatőr felvétel

Dobogós eredmények

Dél-dunántúli cikluszáró verseny Kaposvár

200 m fiú pillangó (D kategória) - 2. Farkas Bátor 3:02,14 - 3. Markovics Benedek 3:09,68
100 m fiú mell (E kategória) - 1. Pintér-Farkas M. 1:35,38
400 m fiú gyors (E kategória) - 2. Pintér-Farkas Mátyás 6:07,04 - 3. Bor Tamás 6:22,11

Dél-dunántúli Cikluszáró Verseny Pécs

100 m fiú pillangó (E kategória) - 3. Pintér –Farkas M. 1:32,73
100 m leány pillangó (E kategória) - 3. Szabó Bernadett 1:34,26
200 m fiú mell (E kategória) - 3. Pintér-Farkas M. 3:25,39
400 m fiú vegyes (D kategória) - 1. Markovics Benedek 6:15,29 - 2. Farkas Bátor 6:22,53 - 3. Kovács Máté 6:36,51

Életben maradtak

2024. máj. 13.

Remek második félidei játékkal aratott megérdemelt, 2-1-es győzelmet az Érd elleni hazai bajnokin a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap este.

DSTV: a mozgás kedvéért

2024. máj. 11.

Ha nem is május elsején, de néhány napra rá hétvégén ismét megrendezték a Május 1. Kupát Dunaújvárosban. Tóth Kálmán önkormányzati képviselő szervezője és ötletgazdája a megmérettetésnek, elmondása szerint jó látni képesek mozgásra bírni az idősebb korosztályt is – s persze a hangulatra sem volt panasz. Hangkép.

Hajdu Jonatánék parádés bronzérme a Világkupán

Óriási hajrával végzett a kenu kettesek ötszáz méteres döntőjének harmadik helyén Hajdu Jonatán és Adolf Balázs párosa a szegedi Világkupán.

Mindent elkövetnek a pontokért

Idegenben, a tabellán ötödik Vác elleni találkozóval folytatja a bajnoki pontvadászatot a DKKA felnőtt együttese szombaton este hat órától.