Döntős helyezések a válogatón

2018. június 18. (hétfő) 13:41 - doszerk

Tisztességgel helyt álltak, s három döntős eredményt is elértek a szolnoki ifjúsági válogatón a Dunaferr SE kajak-kenusai.

Szolnokon rendezték meg hétvégén kajak-kenusok ifjúsági válogató versenyét, melyen a Dunaferr SE kajak-kenu szakosztálya négy versenyzővel képviseltette magát. A dunaújvárosi versenyzők harcosan, lelkiismeretesen küzdötték végig a viadalt, s több értékes helyezéssel öregbítették a klub hírnevét. Az első éves ifi, Mányi Zsófia a kajak egyesek 500 méteres versenyében ült hajóba, s a serdülők 1000 méteres számában induló Boldis Csengéhez hasonlóan csak centiméterekkel maradt le a fináléról. Decsi Márk a serdülőként indult az ifik között, s a középfutamig jutott a verseny legnépesebb mezőnyében. Nem zárta azonban döntős helyezések nélkül a versenyt szakosztályunk, mert Mányi Zsófia Boldis Csengével párban a kenu kettesek 500 méteres számában a negyedik helyen ért célba. A kenu párosok 1000 méteres futamában Pető Ákos az újpesti Nagy Olivérrel a nyolcaik helyen végzett, míg Mányi Zsófia 200 egyesben is a nyolcadik helyet szerezte meg.

Tornával emlékeznek a DAC kézilabdázói

2019. január 22. (kedd)

Háromcsapatos tornán emlékezik meg volt játékosáról, Gutenkunst Annáról, valamint Árva Csaba edzőről a Dunaújvárosi AC felnőtt női kézilabda csapata.

Szoros meccsek az Aranyban

Kiélezett, izgalmas csatákat hoztak a városi futsal bajnokság hetedik fordulójának hétfő esti mérkőzései az Arany iskola tornatermében.

Nehéz meccs vár a Kohászra

Idegenben, a kiesés elől menekülő Mosonmagyaróvár vendégeként lép pályára szerdán este a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Tartják előttünk az előnyüket

2019. január 21. (hétfő)

Az olasz válogatott legyőzte Hollandiát, így továbbra is hibátlan mérleggel, négy pont előnnyel vezeti a női vízilabda világliga B csoportját, melyben a magyarok a második helyen állnak és már bejutottak az Európa Kupa hatos döntőjébe.

Két csapattal a döntőben!

A Hild és a Pannon röplabda csapata is hibátlan teljesítményt nyújtva jutott be az Országos Diákolimpia fináléjába.

Tovább menetelnek a röplabdázók

Kiütéses győzelmet aratva erősítette meg első helyét a DSE Röplabda Akadémia U21-es csapata az NB II-es bajnokság Közép Csoportjában.

Kétarcú Acélbikák

2019. január 20. (vasárnap)

Negyven percnyi jó játék, háromgólos vezetés után kapott ki 6-3-ra a Debrecentől a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.