Döntős helyezések a válogatón

2018. június 18. (hétfő) 13:41 - doszerk

Tisztességgel helyt álltak, s három döntős eredményt is elértek a szolnoki ifjúsági válogatón a Dunaferr SE kajak-kenusai.

Szolnokon rendezték meg hétvégén kajak-kenusok ifjúsági válogató versenyét, melyen a Dunaferr SE kajak-kenu szakosztálya négy versenyzővel képviseltette magát. A dunaújvárosi versenyzők harcosan, lelkiismeretesen küzdötték végig a viadalt, s több értékes helyezéssel öregbítették a klub hírnevét. Az első éves ifi, Mányi Zsófia a kajak egyesek 500 méteres versenyében ült hajóba, s a serdülők 1000 méteres számában induló Boldis Csengéhez hasonlóan csak centiméterekkel maradt le a fináléról. Decsi Márk a serdülőként indult az ifik között, s a középfutamig jutott a verseny legnépesebb mezőnyében. Nem zárta azonban döntős helyezések nélkül a versenyt szakosztályunk, mert Mányi Zsófia Boldis Csengével párban a kenu kettesek 500 méteres számában a negyedik helyen ért célba. A kenu párosok 1000 méteres futamában Pető Ákos az újpesti Nagy Olivérrel a nyolcaik helyen végzett, míg Mányi Zsófia 200 egyesben is a nyolcadik helyet szerezte meg.

Megszakadt a rossz sorozat

2018. november 17. (szombat)

Hat nyeretlenül megvívott mérkőzés után örülhetett végre három pontnak a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata az NB III-ban.

Aranyérem egyéniben is!

Kovács Zsófia a Győrben zajló tornászok mesterfokú országos bajnokságának egyéni döntőjében felemáskorláton nyert aranyérmet.

Kupa után, kupa előtt

Nyolcgólos hátrányból várja a spanyol bajnok Super Amara Bera Bera elleni vasárnapi EHF Kupa visszavágót a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Kettős győzelemmel tovább a Magyar Kupában

Tizenkét, illetve tizenhét gólos győzelemmel jutott tovább a Szeged elleni párharcól a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata a Magyar Kupában.

Kovács Zsófia újabb aranyérme

A férfiaknál Kardos Botond, a nőknél Kovács Zsófia nyerte az egyéni összetettet a tornászok mesterfokú országos bajnokságán pénteken, Győrben.

Bravúros siker Debrecenben

2018. november 16. (péntek)

Kétgólos hátrányból felállva, hosszabbítás után aratott 4-3-as győzelmet a Debrecenben a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Nagy csatában vesztett a Dunaferr

A történelem megismételte önmagát a Dunaferr és a Debrecen röplabdázóinak összecsapásán, hiszen a vendégek ismét 0-2-ről fordítottak és nyertek.