Döntős helyezések a válogatón

2018. június 18. (hétfő) 13:41 - doszerk

Tisztességgel helyt álltak, s három döntős eredményt is elértek a szolnoki ifjúsági válogatón a Dunaferr SE kajak-kenusai.

Szolnokon rendezték meg hétvégén kajak-kenusok ifjúsági válogató versenyét, melyen a Dunaferr SE kajak-kenu szakosztálya négy versenyzővel képviseltette magát. A dunaújvárosi versenyzők harcosan, lelkiismeretesen küzdötték végig a viadalt, s több értékes helyezéssel öregbítették a klub hírnevét. Az első éves ifi, Mányi Zsófia a kajak egyesek 500 méteres versenyében ült hajóba, s a serdülők 1000 méteres számában induló Boldis Csengéhez hasonlóan csak centiméterekkel maradt le a fináléról. Decsi Márk a serdülőként indult az ifik között, s a középfutamig jutott a verseny legnépesebb mezőnyében. Nem zárta azonban döntős helyezések nélkül a versenyt szakosztályunk, mert Mányi Zsófia Boldis Csengével párban a kenu kettesek 500 méteres számában a negyedik helyen ért célba. A kenu párosok 1000 méteres futamában Pető Ákos az újpesti Nagy Olivérrel a nyolcaik helyen végzett, míg Mányi Zsófia 200 egyesben is a nyolcadik helyet szerezte meg.

Parázs csata a Krokodilok ellen

2019. március 18. (hétfő)

Forodulatos küzdelemben szenvedett 7-6-os vereséget Érden a DUE-RFT floorball csapata a Ligakupa "B" csoportjának harmadik fordulójában.

Újabb négy arany a speciális olimpián

Fantasztikus magyar siker a torna csarnokban! Összesen négy aranyérmet szerzett a tornász Latinovics Lívia. A dunaújvárosi sportoló Összetettben, gerendán, talajon és felemáskorláton lett első.

Itthon javíthat a Dunaferr

Amennyiben éremért szeretne játszani, úgy le kell győznie ma este a debrecenieket a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapatának.

Elmaradt a bravúr

2019. március 17. (vasárnap)

Az NB I-es Liga alapszakaszának utolsó előtti játéknapján a Sümeg ellen mindent megtett a Dunaferr SE röplabda csapata, de ez kevés volt a pontrabláshoz.

Megérdemelt hazai siker

Számtalan helyzetéből egyet a hajrában gólra váltott, így itthon tartotta a Taksony elleni bajnoki pontokat a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Kovács Zsófia nyolcadik lett Stuttgartban

Kovács Zsófia nyolcadik lett a tornászok egyéni összetett világkupaversenyén vasárnap Stuttgartban.

Érdi bronz a kupában

Az első félidőben még tartotta magát, ám a másodikban túl sokat hibázott, így 31-23-as vereséget szenvedett a Magyar Kupa bronzmeccsén a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.