Hajdu Jonatánék taroltak a bajnokságon

2018. augusztus 31. (péntek) 17:25 - spigott

Parádéztak a dunaújvárosi kenusok a szolnoki kajak-kenu országos bajnokság 200 méteres döntőiben.

A Dunaferr SE kajak-kenu szakosztályának kiválósága, Hajdu Jonatán uralta a szolnoki országos bajnokság 200 méteres fináléit. A fiatal dunaújvárosi olimpikon Hajdu egyesben több mint fél másodperces előnnyel végzett az élen, míg párosban a szintén dunaújvárosi Slihoczki Ádámmal nem talált legyőzőre. A Dunaferr SE kenusai a négyest is elvitték, ugyanis a Hajdu Jonatán, Kiss Balázs, Kovács Máté András, Slihoczki Ádám összetételű egység is nagy fölénnyel nyerte a finálét, így a mieink végül három aranyéremmel zárták a bajnokság utolsó versenynapját.

C-4:
1. Hajdu Jonatán, Kiss Balázs, Kovács Máté András, Slihoczki Ádám (Dunaferr) 37.165 mp
2. Sáfrán Mátyás, Korisánszky Dávid, Némedi Konrád, Bakó Tamás (KSI SE) 37.882
3. Viola Viktor, Fekete Ádám, Kosznovszki Gergely Zoltán, Eldar Yam (DKSC, UTE) 38.243

Már a helyszínen a kajak-kenusok, fókuszban a párosok

2019. június 24. (hétfő)

Vasárnap megérkezett a magyar kajak-kenu válogatott is a minszki Európa Játékokra, amely idén a legjelentősebb kontinentális verseny a sportágban. A viadal kedden délelőtt kezdődik és csütörtökig tart.

Fucsovics előrébb lépett

Fucsovics Márton egy helyet javított, így az 50. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján.

Három nap múlva kezdődik a világbajnokság!

Minden nemzet, így a magyar junior tornász válogatott is megérkezett Győrbe, a június 27-én kezdődő I. Junior Torna Világbajnokság helyszínére.

Most a döntő volt a maximum

Három döntős helyezésnek örülhettek a Dunaferr SE úszói a Kecskeméten megrendezett Serdülő Országos Bajnokságon.

Alakul a program

2019. június 23. (vasárnap)

Négy felkészülési mérkőzés már biztos vár augusztusban a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatára.

Aranyos Cetcápák

A Multisteel Cetcápák győzelmével ért véget a második alkalommal megrendezett Peca Foci Kupa a Szalki-szigeten.

Osztályt váltott a DPASE!

2019. június 22. (szombat)

A rendes játékidő utolsó percében egyenlített, s jutott fel a másodosztályba a Dunaújváros PASE U17-es labdarúgó csapata a Biatorbágy elleni párharcban.