Hajdu Jonatánék taroltak a bajnokságon

2018. augusztus 31. (péntek) 17:25 - spigott

Parádéztak a dunaújvárosi kenusok a szolnoki kajak-kenu országos bajnokság 200 méteres döntőiben.

A Dunaferr SE kajak-kenu szakosztályának kiválósága, Hajdu Jonatán uralta a szolnoki országos bajnokság 200 méteres fináléit. A fiatal dunaújvárosi olimpikon Hajdu egyesben több mint fél másodperces előnnyel végzett az élen, míg párosban a szintén dunaújvárosi Slihoczki Ádámmal nem talált legyőzőre. A Dunaferr SE kenusai a négyest is elvitték, ugyanis a Hajdu Jonatán, Kiss Balázs, Kovács Máté András, Slihoczki Ádám összetételű egység is nagy fölénnyel nyerte a finálét, így a mieink végül három aranyéremmel zárták a bajnokság utolsó versenynapját.

C-4:
1. Hajdu Jonatán, Kiss Balázs, Kovács Máté András, Slihoczki Ádám (Dunaferr) 37.165 mp
2. Sáfrán Mátyás, Korisánszky Dávid, Némedi Konrád, Bakó Tamás (KSI SE) 37.882
3. Viola Viktor, Fekete Ádám, Kosznovszki Gergely Zoltán, Eldar Yam (DKSC, UTE) 38.243

Badar Gergő és Viktoria Brown nyerte a hosszú távú triatlon ob-t

2020. augusztus 10. (hétfő)

A férfiaknál Badar Gergő, a nőknél Viktoria Brown bizonyult a legjobbnak a 31. hosszú távú triatlon országos bajnokságon, szombaton Nagyatádon.

Új kisbuszok az akadémián!

Az utánpótlás csapatok mozgatását jelentősen megkönnyítő kisbuszokkal gyarapodott a DSE Röplabda Akadémia gépparkja.

Magyarországon játszhatja hazai mérkőzéseit a szerb labdarúgó-válogatott

A koronavírus-járvány miatt augusztusban és szeptemberben Magyarországon játszhatja hazai mérkőzéseit a szerb labdarúgó-válogatott, illetve az európai kupaporondon érdekelt szerb klubcsapatok.

Kialakult a szakágak módosított menetrendje

Az akrobatikus torna kivételével, mindegyik másik, a Magyar Torna Szövetséghez tartozó szakág elkészítette a saját, módosított őszi menetrendjét.

Ismét remekeltek a Dunaferr kajak-kenusai

Parádésan szerepeltek a Dunaferr SE kajak-kenusai a Fadd-Domboriban megrendezett Vidék Bajnokságon.

Újra pont nélkül maradt a DPASE

2020. augusztus 09. (vasárnap)

Az első félidőben a pontossággal, a másodikban a hatékonysággal volt komoly problémája a Dunaújváros PASE labdarúgó csapatának az ESMTK elleni hazai bajnokin.