Fontos meccs előtt a Dunaferr
Hazai környezetben kell begyűjtenie a három pontot a DEAC elleni mérkőzésen a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapatának.
A véghajrában szerzett góllal aratott nagyon fontos, 2-1-es győzelmet a Csömör elleni legutóbbi bajnokin a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, mely jelenleg a harmadik helyen áll az NB I-es pontvadászat tabelláján, igaz az egy ponttal mögötte álló Veszprém egy mérkőzéssel kevesebbet játszott Fehér Zsolt tanítványainál. Futsalosainknak azonban nem az őt üldözőkkel, hanem saját magukkal kell foglalkozniuk, s ahhoz, hogy a lehető legjobb helyen fejezzék be az alapszakasz küzdelmeit, győzniük kell minden egyes mérkőzésen, mely előttük áll. A következő próbára nem is kell sokat várni, ugyanis ma este hét órától ismét hazai pályán húznak szerelést Fekete Róberték, akik a Debreceni Egyetem gárdáját látják vendégül a Dunaújvárosi Sportcsarnokban.
Kép: DO-archív
Együttesünk mai vetélytársa az ötödik helyen áll a bajnokságban úgy, hogy eddig lejátszott tizennégy mérkőzéséből hatot megnyert, míg nyolc alkalommal vereséget szenvedett. A két gárda októberi találkozóján a mieink magabiztos, 6-1-es győzelemnek örülhettek, így ezúttal is csak a három pont megszerzése lehet a célja Fehér Zsolt tanítványainak. Ehhez azonban a jó kapusteljesítmény mellett szükség lesz a kemény védekezésre, valamint a hatékony támadójátékra is, s bár utóbbival a Csömör elleni összecsapáson akadtak azért gondjai Hosszú Ádáméknak, a csapat vezetése is abban reménykedik, hogy koncentrált, jó játékkal sikerül tovább növelnie bajnoki győzelmei számát együttesünknek a ma este hét órakor kezdődő találkozón.
A rovat további hírei: Sport
Újra lesz jég a jégcsarnokban!
2025. nov. 25.
A mai nappal elkezdődött a jégcsarnok új hűtéstechnológiájának kivitelezése, így a remények szerint decemberben már sportolásra alkalmas jég várja hokisainkat és a város sportszerető közösségét.
Bükfürdőn is remekeltek birkózóink
2025. nov. 25.
Rengeteg éremmel és a csapatverseny első helyén fejezték be birkózóink a Bükfürdőn megrendezett szabadfogású nemzetközi birkózó gálát.
DSTV: érkezik a II. Adventi Fitnesz Fesztivál
2025. nov. 25.
Közeleg az év vége, s ezzel együtt a II. Adventi Fitnesz Fesztivál Dóczi Zsuzsa szervezésében november 30-án az Arany iskola tornatermében. A program 2024-es felvonása hatalmas siker volt, a sportprogram mellett jól sikerült a jótékonysági része is a történetnek. Idén ismétlés lesz, és a legfontosabb tudnivalókról Dóczi Zsuzsa számolt be kameránk előtt. Hangkép.
Két vereség az Andersenben
2025. nov. 25.
Gólokban gazdag mérkőzéseken szenvedtek vereséget a dunaújvárosi csapatok a jégkorongozók Andersen Ligájának hétvégi fordulójában.
Bravúros negyedik hely a csapatbajnokságban
2025. nov. 24.
Húsz egyesület birkózói mérték össze egymással erejüket a Dunaújvárosban megrendezett serdülő szabadfogású csapatbajnoki döntőben. A Somogyi Sándorról elnevezett emlékversenyen remekül szerepeltek a DKSE birkózói, akik végül a negyedik helyen fejezték be a küzdelmeket.
Két vereség Egerben
2025. nov. 24.
A DFVE serdülő és ifjúsági leány vízilabda csapata is vereséget szenvedett az Eger elleni korosztályos bajnokin vasárnap délután.
Percekre volt az újabb bravúrtól a DAB
2025. nov. 24.
Bár már három góllal is vezetett, nem tudott pontot szerezni a Brassó elleni székesfehérvári mérkőzésen a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.








