Fontos meccs előtt a Dunaferr

2019. január 11. (péntek) 8:12 - spigott

Hazai környezetben kell begyűjtenie a három pontot a DEAC elleni mérkőzésen a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapatának.

A véghajrában szerzett góllal aratott nagyon fontos, 2-1-es győzelmet a Csömör elleni legutóbbi bajnokin a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, mely jelenleg a harmadik helyen áll az NB I-es pontvadászat tabelláján, igaz az egy ponttal mögötte álló Veszprém egy mérkőzéssel kevesebbet játszott Fehér Zsolt tanítványainál. Futsalosainknak azonban nem az őt üldözőkkel, hanem saját magukkal kell foglalkozniuk, s ahhoz, hogy a lehető legjobb helyen fejezzék be az alapszakasz küzdelmeit, győzniük kell minden egyes mérkőzésen, mely előttük áll. A következő próbára nem is kell sokat várni, ugyanis ma este hét órától ismét hazai pályán húznak szerelést Fekete Róberték, akik a Debreceni Egyetem gárdáját látják vendégül a Dunaújvárosi Sportcsarnokban.

Együttesünk mai vetélytársa az ötödik helyen áll a bajnokságban úgy, hogy eddig lejátszott tizennégy mérkőzéséből hatot megnyert, míg nyolc alkalommal vereséget szenvedett. A két gárda októberi találkozóján a mieink magabiztos, 6-1-es győzelemnek örülhettek, így ezúttal is csak a három pont megszerzése lehet a célja Fehér Zsolt tanítványainak. Ehhez azonban a jó kapusteljesítmény mellett szükség lesz a kemény védekezésre, valamint a hatékony támadójátékra is, s bár utóbbival a Csömör elleni összecsapáson akadtak azért gondjai Hosszú Ádáméknak, a csapat vezetése is abban reménykedik, hogy koncentrált, jó játékkal sikerül tovább növelnie bajnoki győzelmei számát együttesünknek a ma este hét órakor kezdődő találkozón.

Döntetlent játszott a Dunaferr

2019. november 18. (hétfő)

A futsal NB I 10. fordulójában kétgólos hátrányból állt fel a Dunaferr DUE Dutrade FC csapata az Aramis otthonában, ám győznie így sem sikerült.

Rossi szerint a hozzáállás és az akarat dönt majd

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerint a hozzáállás és az akarat dönt majd kedden a Wales elleni Európa-bajnoki selejtezőn - a győztes válogatott kijut a jövő évi kontinensviadalra, amelynek egyik helyszíne a budapesti Puskás Aréna lesz.

Bravúros bronzérem Pécsről

A pályán és pályán kívül is volt feladata a dunaújvárosi tollaslabdázóknak a hétvégén megrendezett pécsi országos felnőtt ranglista versenyen.

Kemény meccs előtt a Dunaferr!

Budaörsön kezdi meg a bajnoki alapszakasz második felének küzdelmeit ma este a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Fájdalmas hazai vereség

2019. november 17. (vasárnap)

Hiába vezetett még az első félidő után, kettős emberhátrányban, az utolsó percekben kapott góllal szenvedett vereséget a Dabastól a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Dunaferr siker Szolnokon!

A Dunaferr SE NBI-es röplabda csapata idegenben kiváló játékkal 3-0 arányban győzte le a Szolnok együttesét.

Fontos siker Csurgón

Szinte végig vezetve aratott szoros győzelmet a Csurgó vendégeként lejátszott NB1/B-s felnőtt bajnokin a DKKA U19-es csapata.