Két aranyérem Győrből

2019. május 21. (kedd) 8:04 - doszerk

Hat éremmel zárták a Dunaferr SE kajak-kenusai a Győrben megrendezett maraton magyar bajnokság küzdelmeit.

Az elmúlt hétvége ismét a versenyzésről szólt a Dunaferr SE kajak-kenusai számára, ugyanis az előző évekhez hasonlóan ismét Győrben rendezték meg a maraton magyar bajnokságot. A dunaújvárosiak szinte minden korosztályban érdekeltek voltak és Máthé Krisztiánnak köszönhetően egy felnőtt magyar bajnoki címnek is örülhettek. Krisztián, Boros Adriánnal (Tolna) párban, a kajak kettesek 30 km-es versenyében utasította maga mögé a mezőnyt. Szintén magyar bajnoki címnek örülhetett a masters korosztályban Hubikné Tarján Éva és Jászainé Hajdú Rozália (Rácalmás) páros, mely a kajak kettesek 10km-es versengésében nem talált legyőzőre.

Kép: DO-archív

A Dunaferr SE kajak-kenusainak eredményei

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság – Győr  2019.05.17-05.19

K1 Férfi Felnőtt 30 km: 4. Máthé Krisztián
K1 Női Felnőtt 26 km: 4. Katona Lili
K1 Női Ifjúsági U17-U18 18 km: 4. Boldis Csenge
K2 Férfi Serdülő U16 15 km: 7. Perger Máté - Rónai Márton
K1 Férfi Serdülő U15 15 km: 5. Éberhardt Richárd; 9. Koós Marcell

K1 Férfi Kölyök U14 10 km: 2. Kovács Bendegúz
K1 Női Kölyök U14 10 km: 11. Árva Gréta
K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 21 km: 19. Decsi Márk; 22. Láng Tege Botond
K2 Férfi Felnőtt 30 km: 1. Boros Adrián (Tolna) - Máthé Krisztián Dunaferr
C2 Férfi Felnőtt 26 km: 3. Kovács Máté András - Bucsi Bence

C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 18 km: 7. Pető Ákos
K1 Férfi Serdülő U16 15 km: 15. Rónai Márton
K1 Férfi Serdülő U16 15 km: 13. Perger Máté
K1 Női Serdülő U16 15 km: 6. Horváth Laura
K1 Férfi Kölyök U13 10 km: 18. Katona Benedek

MK1 Női Gyermek U12 5 km: 19. Dolezsál Zsófia
MK1 Férfi Gyermek U11 5 km: 11. Kobzos Kristóf Keán
MK1 Női Gyermek U11 5 km: 12. Kovács Boglárka; 18. Mohács Karolina
MK1 Női Gyermek U10 5 km: 2. Katona Réka Sára
K1 Férfi Masters 10 km 50-54: 8. Juhász Attila

K1 Férfi Masters 10 km 65-69: 5. Kálmán Sándor
K1 Férfi Masters 10 km 70-74: 4. Vedelek István
K2 Férfi Masters 10 km 65-69: 3.  Kálmán Sándor - Vedelek István
K2 Női Masters 10 km 75-79: 1.  Hubikné Tarján Éva - Jászainé Hajdú Rozália (Rácalmás)

A rovat további hírei: Sport

Svédországból érkezik a DAB új csatára

Svédországból érkezik a DAB új csatára

2019. június 19. (szerda)

A 25 éves Alexander Pettersson a svéd másodosztályból szerződött a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatához.

Döntetlenről folytatják

Döntetlenről folytatják

2019. június 19. (szerda)

Az első félidőben a DPASE, a másodikban a Biatorbágy U17-es labdarúgói játszottak jobban, így 1-1-es döntetlennel ért véget a két gárda osztályozójának első mérkőzése.

Fehér Zsolt: Maximálisan teljesítettek a fiúk

Fehér Zsolt: Maximálisan teljesítettek a fiúk

2019. június 19. (szerda)

Teljesítette a szakvezetés alapvető célkitűzését a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, mely egy komoly sérüléshullám ellenére is a negyedik helyen fejezte be az 2018/2019-es bajnoki szezont.

A célfotó döntötte el a válogatót

A célfotó döntötte el a válogatót

2019. június 18. (kedd)

Hatalmas verseny után, a második helyen ért célba Kiss Balázs és Dóri Bence kettőse a szolnoki II. Felnőtt és Ifjúsági, I. Parakenu Válogatóversenyen.

A második kalapból várja a sorsolást a válogatott

A második kalapból várja a sorsolást a válogatott

2019. június 18. (kedd)

A magyar férfi kézilabda-válogatott a második kalapból várja a januári Európa-bajnokság jövő pénteki, bécsi sorsolását.

Gigászok küzdelme Szolnokon

Gigászok küzdelme Szolnokon

2019. június 18. (kedd)

Szolnokon rendezik a kajak-kenusok második válogatóját, amely a jövő heti Európa Játékokra, de többségében az augusztusi, szegedi világbajnokságra válogat.

A fejlődés éve volt

A fejlődés éve volt

2019. június 17. (hétfő)

A Dunaújvárosi Sárkányok Kosárlabda Sportegyesület létszámban, gazdaságilag, valamint eredményekben is növekedést mutat.