Két aranyérem Győrből

2019. május 21. (kedd) 8:04 - doszerk

Hat éremmel zárták a Dunaferr SE kajak-kenusai a Győrben megrendezett maraton magyar bajnokság küzdelmeit.

Az elmúlt hétvége ismét a versenyzésről szólt a Dunaferr SE kajak-kenusai számára, ugyanis az előző évekhez hasonlóan ismét Győrben rendezték meg a maraton magyar bajnokságot. A dunaújvárosiak szinte minden korosztályban érdekeltek voltak és Máthé Krisztiánnak köszönhetően egy felnőtt magyar bajnoki címnek is örülhettek. Krisztián, Boros Adriánnal (Tolna) párban, a kajak kettesek 30 km-es versenyében utasította maga mögé a mezőnyt. Szintén magyar bajnoki címnek örülhetett a masters korosztályban Hubikné Tarján Éva és Jászainé Hajdú Rozália (Rácalmás) páros, mely a kajak kettesek 10km-es versengésében nem talált legyőzőre.

Kép: DO-archív

A Dunaferr SE kajak-kenusainak eredményei

Graboplast Maraton Magyar Bajnokság – Győr  2019.05.17-05.19

K1 Férfi Felnőtt 30 km: 4. Máthé Krisztián
K1 Női Felnőtt 26 km: 4. Katona Lili
K1 Női Ifjúsági U17-U18 18 km: 4. Boldis Csenge
K2 Férfi Serdülő U16 15 km: 7. Perger Máté - Rónai Márton
K1 Férfi Serdülő U15 15 km: 5. Éberhardt Richárd; 9. Koós Marcell

K1 Férfi Kölyök U14 10 km: 2. Kovács Bendegúz
K1 Női Kölyök U14 10 km: 11. Árva Gréta
K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 21 km: 19. Decsi Márk; 22. Láng Tege Botond
K2 Férfi Felnőtt 30 km: 1. Boros Adrián (Tolna) - Máthé Krisztián Dunaferr
C2 Férfi Felnőtt 26 km: 3. Kovács Máté András - Bucsi Bence

C1 Férfi Ifjúsági U17-U18 18 km: 7. Pető Ákos
K1 Férfi Serdülő U16 15 km: 15. Rónai Márton
K1 Férfi Serdülő U16 15 km: 13. Perger Máté
K1 Női Serdülő U16 15 km: 6. Horváth Laura
K1 Férfi Kölyök U13 10 km: 18. Katona Benedek

MK1 Női Gyermek U12 5 km: 19. Dolezsál Zsófia
MK1 Férfi Gyermek U11 5 km: 11. Kobzos Kristóf Keán
MK1 Női Gyermek U11 5 km: 12. Kovács Boglárka; 18. Mohács Karolina
MK1 Női Gyermek U10 5 km: 2. Katona Réka Sára
K1 Férfi Masters 10 km 50-54: 8. Juhász Attila

K1 Férfi Masters 10 km 65-69: 5. Kálmán Sándor
K1 Férfi Masters 10 km 70-74: 4. Vedelek István
K2 Férfi Masters 10 km 65-69: 3.  Kálmán Sándor - Vedelek István
K2 Női Masters 10 km 75-79: 1.  Hubikné Tarján Éva - Jászainé Hajdú Rozália (Rácalmás)

A rovat további hírei: Sport

Továbbra is száz százalékos a DAB!

Továbbra is száz százalékos a DAB!

2019. szeptember 20. (péntek)

A jégkorong Erste Liga harmadik fordulójában a végig nagyszerűen játszó Acélbikák három góllal győzték le a Debrecen gárdáját.

Kiütéssel az élre!

Kiütéssel az élre!

2019. szeptember 20. (péntek)

Tizenegy gólos győzelmet aratva állt a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályának élére a Ködi Generál Kft. együttese a sorozat harmadik fordulójában.

Boldis Csenge tarolt Pozsonyban

Boldis Csenge tarolt Pozsonyban

2019. szeptember 20. (péntek)

Három aranyéremmel zárta a Pozsonyban megrendezett Olimpiai Reménységek Versenyét a Dunaferr SE tehetséges kajakosa, Boldis Csenge

Veretlenek csatája

Veretlenek csatája

2019. szeptember 19. (csütörtök)

A DAB és a DEAC is két-két győzelemmel áll az Erste Ligában a két gárda péntek esti dunaújvárosi találkozója előtt.

50. helyen a válogatott!

50. helyen a válogatott!

2019. szeptember 19. (csütörtök)

Továbbra is a világbajnoki bronzérmes Belgium vezeti a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáját, amelyen a magyar válogatott öt helyet rontva az 50. helyen áll.

Jól kezdett az utánpótlás

Jól kezdett az utánpótlás

2019. szeptember 19. (csütörtök)

Három fordulót követően a negyedik helyen áll a bajnokságban a Dunaújvárosi Acélbikák U21-es jégkorong csapata.

Gebhardt Áron hazatért!

Gebhardt Áron hazatért!

2019. szeptember 19. (csütörtök)

A dunaújvárosi nevelésű felnőtt válogatott röplabdázó hatalmas segítséget jelent a Dunaferr SE NB I-es csapatának számára a 2019/2020-as szezonban.