Elmaradt a finálé

2019. június 26. (szerda) 15:26 - spigott

Előfutamában az ötödik, a középfutamban a negyedik helyen végzett, így nem jutott be a kenu egyesek 200 méteres döntőjébe Hajdu Jonatán az Eurőpa Játékokon.

Ugyan az elmúlt időszakban már hosszabb távon készült, a Dunaferr SE olimpikon kenusa, Hajdu Jonatán a kenu egyesek 200 méteres versenyszámában térdelt hajóba a minszki Európa játékokon. A 22 éves dunaújvárosi kenus először kora délután ragadott lapátot a szám első előfutamában, ahol az első három hely valamelyike már egyből a döntőt jelentett volna számára. Ez azonban ekkor nem jött össze számára, ugyanis a rendkívül szoros csatában végül az ötödik helyen végzett, így délután fél négytől a középfutamban ismét hajóba kellett térdelnie. A feladat itt sem változott, ugyanis a döntő eléréséhez az első három hely valamelyikét kellett megszereznie, ám hiába ment jobb időt, mint korábban, végül lengyel, fehérorosz és olasz vetélytársa is megelőzte, így a negyedik helyen végzett, s nem jutott be a szám döntőjébe.

Szoros siker az edzőmeccsen

2019. július 19. (péntek)

Az utolsó másodpercekben szerzett góllal győzte le első nyári edzőmeccsén a DKKA női kézilabda csapata a Szombathely együttesét.

Megkezdődtek a küzdelmek Dunaújvárosban

A Szalki-sziget ad otthont péntektől vasárnapig a MKB-Pannónia Strandröplabda Magyar Bajnokság negyedik fordulójának.

Lehet rájuk számítani

Mihók Attila a medence széléről, míg Brezovszki Gerda, Garda Krisztina és Kiss Alexandra a vízben tett meg mindent azért, hogy a magyar női vízilabda válogatott megnyerje a nápolyi Universiadét.

Magyar-szlovák - Augusztus 9-én indul a jegyárusítás

2019. július 18. (csütörtök)

Augusztus 9-én indul a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatott következő, szlovákok elleni Európa-bajnoki selejtezőjére, amelyre szeptember 9-én 20.45 órától kerül sor a Groupama Arénában.

Kikapott az oroszoktól a női vízilabda-válogatott

A magyar válogatott 17-12-re kikapott az orosz csapattól a Kvangdzsuban zajló világbajnokság olimpiai kvalifikációs női vízilabdatornáján, így a B csoport második helyén végzett. Ez azt jelenti, hogy Bíró Attila együttesének játszania kell a nyolc közé kerülésért, közép-európai idő szerint szombaton 8.30 órától Új-Zélanddal.

Sima meccsek a bajnokságban

A Tízpróbások és a Fejó-Therm együttese is könnyedén szerezte meg a három pontot a Decathlon Nyári Bajnokság újabb fordulójában.

Győzelem az edzőmeccsen

2019. július 17. (szerda)

Egy Szepessy-gól is elég volt a Dunaújváros PASE labdarúgóinak ahhoz, hogy győzelemmel távozzanak a szintén NB III-as Dunaharaszti otthonából.