Hét arany a Gyémánt Kupán

2019. június 12. (szerda) 8:18 - spigott

Huszonkét éremmel, köztük hét első helyezéssel zárták a tatabányai Gyémánt Kupát a Dunaferr SE úszó szakosztályának versenyzői.

A delfin, cápa, gyermek és serdülő korosztály számára rendezték meg Tatabányán az úszók Gyémánt Kupáját, melyen természetesen ott voltak a Dunaferr SE versenyzői is. A dunaújvárosi fiatalok ezúttal is kitette magukért, hiszen hét arany-, kilenc ezüst- és hat bronzéremmel zárták a rangos megméretést, s a szép egyéni eredmények mellett az összesített pontverseny harmadik helyének megszerzése miatt is volt oka az örömre a viadalon résztvevő versenyzőknek és edzőknek.

A Dunaferr SE érmes eredményei a gyémánt Kupán

400 m. férfi vegyes (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Daru Zétény 5:40,02
(B kat. - 2008 születésűek)
2. Kurucz Péter 6:03,11

400 m. női vegyes (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Kenyér Lilla 5:35,88
2. Kanyó Hanga 5:41,02
(B kat. - 2008 születésűek)
3. Szabó Bernadett 6:06,61

200 m. férfi vegyes (D kat. - 2010 születésűek)
1. Kiss Benedek 3:20,81
3. Nagy Márk 3:22,15

200 m. női vegyes (D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Emma 3:23,30
3. Fási Jázmin 3:33,26

200 m. férfi hát (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Csehák Erik 2:45,06
(B kat. - 2008 születésűek)
3. Gurisatti Róbert 3:19,99

200 m. női hát (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Kenyér Lilla 2:32,16

200 m. férfi pillangó (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Daru Zétény 2:39,55
2. Markovics Benedek 2:40,48

200 m. női pillangó (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Horváth Hanna 2:37,51
2. Zsigmond Gréta 2:39,28

200 m. férfi gyors (B kat. - 2008 születésűek)
2. Kurucz Péter 2:45,65
(D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Márk 2:57,09

200 m. női gyors (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
3. Kenyér Lilla 2:21,59
(B kat. - 2008 születésűek)
2. Szabó Bernadett 2:35,65
(D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Emma 3:04,78
3. Fási Jázmin 3:10,40

4x100 m. férfi vegyes váltó (B - C kat. - 2008 és 2009 születésűek)
1. Dunaferr SE 6:09,65 (Nagy Márk, Kiss Benedek, Kurucz Péter, Gurisatti Róbert)

4x100 m. női vegyes váltó (B - C kat. - 2008 és 2009 születésűek)
2. Dunaferr SE 5:56,56 (Gombos Kerubina, Eszenyi Léna, Szabó Bernadett, Kántor Viktória)

A rovat további hírei: Sport

Svédországból érkezik a DAB új csatára

Svédországból érkezik a DAB új csatára

2019. június 19. (szerda)

A 25 éves Alexander Pettersson a svéd másodosztályból szerződött a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatához.

Döntetlenről folytatják

Döntetlenről folytatják

2019. június 19. (szerda)

Az első félidőben a DPASE, a másodikban a Biatorbágy U17-es labdarúgói játszottak jobban, így 1-1-es döntetlennel ért véget a két gárda osztályozójának első mérkőzése.

Fehér Zsolt: Maximálisan teljesítettek a fiúk

Fehér Zsolt: Maximálisan teljesítettek a fiúk

2019. június 19. (szerda)

Teljesítette a szakvezetés alapvető célkitűzését a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, mely egy komoly sérüléshullám ellenére is a negyedik helyen fejezte be az 2018/2019-es bajnoki szezont.

A célfotó döntötte el a válogatót

A célfotó döntötte el a válogatót

2019. június 18. (kedd)

Hatalmas verseny után, a második helyen ért célba Kiss Balázs és Dóri Bence kettőse a szolnoki II. Felnőtt és Ifjúsági, I. Parakenu Válogatóversenyen.

A második kalapból várja a sorsolást a válogatott

A második kalapból várja a sorsolást a válogatott

2019. június 18. (kedd)

A magyar férfi kézilabda-válogatott a második kalapból várja a januári Európa-bajnokság jövő pénteki, bécsi sorsolását.

Gigászok küzdelme Szolnokon

Gigászok küzdelme Szolnokon

2019. június 18. (kedd)

Szolnokon rendezik a kajak-kenusok második válogatóját, amely a jövő heti Európa Játékokra, de többségében az augusztusi, szegedi világbajnokságra válogat.

A fejlődés éve volt

A fejlődés éve volt

2019. június 17. (hétfő)

A Dunaújvárosi Sárkányok Kosárlabda Sportegyesület létszámban, gazdaságilag, valamint eredményekben is növekedést mutat.