Hét arany a Gyémánt Kupán

2019. június 12. (szerda) 8:18 - spigott

Huszonkét éremmel, köztük hét első helyezéssel zárták a tatabányai Gyémánt Kupát a Dunaferr SE úszó szakosztályának versenyzői.

A delfin, cápa, gyermek és serdülő korosztály számára rendezték meg Tatabányán az úszók Gyémánt Kupáját, melyen természetesen ott voltak a Dunaferr SE versenyzői is. A dunaújvárosi fiatalok ezúttal is kitette magukért, hiszen hét arany-, kilenc ezüst- és hat bronzéremmel zárták a rangos megméretést, s a szép egyéni eredmények mellett az összesített pontverseny harmadik helyének megszerzése miatt is volt oka az örömre a viadalon résztvevő versenyzőknek és edzőknek.

A Dunaferr SE érmes eredményei a gyémánt Kupán

400 m. férfi vegyes (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Daru Zétény 5:40,02
(B kat. - 2008 születésűek)
2. Kurucz Péter 6:03,11

400 m. női vegyes (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Kenyér Lilla 5:35,88
2. Kanyó Hanga 5:41,02
(B kat. - 2008 születésűek)
3. Szabó Bernadett 6:06,61

200 m. férfi vegyes (D kat. - 2010 születésűek)
1. Kiss Benedek 3:20,81
3. Nagy Márk 3:22,15

200 m. női vegyes (D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Emma 3:23,30
3. Fási Jázmin 3:33,26

200 m. férfi hát (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Csehák Erik 2:45,06
(B kat. - 2008 születésűek)
3. Gurisatti Róbert 3:19,99

200 m. női hát (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Kenyér Lilla 2:32,16

200 m. férfi pillangó (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Daru Zétény 2:39,55
2. Markovics Benedek 2:40,48

200 m. női pillangó (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Horváth Hanna 2:37,51
2. Zsigmond Gréta 2:39,28

200 m. férfi gyors (B kat. - 2008 születésűek)
2. Kurucz Péter 2:45,65
(D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Márk 2:57,09

200 m. női gyors (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
3. Kenyér Lilla 2:21,59
(B kat. - 2008 születésűek)
2. Szabó Bernadett 2:35,65
(D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Emma 3:04,78
3. Fási Jázmin 3:10,40

4x100 m. férfi vegyes váltó (B - C kat. - 2008 és 2009 születésűek)
1. Dunaferr SE 6:09,65 (Nagy Márk, Kiss Benedek, Kurucz Péter, Gurisatti Róbert)

4x100 m. női vegyes váltó (B - C kat. - 2008 és 2009 születésűek)
2. Dunaferr SE 5:56,56 (Gombos Kerubina, Eszenyi Léna, Szabó Bernadett, Kántor Viktória)

A rovat további hírei: Sport

Gyulai Memorial - Világsztárok sora érkezik Fehérvárra

Gyulai Memorial - Világsztárok sora érkezik Fehérvárra

2020. augusztus 11. (kedd)

Újabb világsztárok indulását jelentették be a jövő szerdai Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj szervezői.

Elkészült a futsalosok sorsolása

Elkészült a futsalosok sorsolása

2020. augusztus 11. (kedd)

Az Újpest elleni hazai mérkőzéssel kezdi meg a 2020/2021-es bajnoki szezon küzdelmeit a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Puskás Ferenc bekerül a legnépszerűbb focis videójáték legendái közé

Puskás Ferenc bekerül a legnépszerűbb focis videójáték legendái közé

2020. augusztus 11. (kedd)

Puskás Ferenc bekerül a legnépszerűbb labdarúgó-videójátékban a FIFA legendái közé.

Rangadó előtt a vízilabdázók

Rangadó előtt a vízilabdázók

2020. augusztus 11. (kedd)

A szintén hibátlan BVSC otthonában ugrik medencébe a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata ma este fél nyolctól a Magyar Kupában.

Magyarország rendezi idén az egyetlen országúti kerékpáros junior vk-futamot

Magyarország rendezi idén az egyetlen országúti kerékpáros junior vk-futamot

2020. augusztus 11. (kedd)

Az idei egyetlen junior világkupa-futamot Magyarországon rendezik meg az országúti kerékpárosok számára augusztus 26-28-án.

Badar Gergő és Viktoria Brown nyerte a hosszú távú triatlon ob-t

Badar Gergő és Viktoria Brown nyerte a hosszú távú triatlon ob-t

2020. augusztus 10. (hétfő)

A férfiaknál Badar Gergő, a nőknél Viktoria Brown bizonyult a legjobbnak a 31. hosszú távú triatlon országos bajnokságon, szombaton Nagyatádon.

Új kisbuszok az akadémián!

Új kisbuszok az akadémián!

2020. augusztus 10. (hétfő)

Az utánpótlás csapatok mozgatását jelentősen megkönnyítő kisbuszokkal gyarapodott a DSE Röplabda Akadémia gépparkja.