Tapasztalatot és érmeket szereztek

2019. június 7. (péntek) 12:36 - spigott

Hat dobogós helyezéssel zárták az Öskün megrendezett gyermek- és diák birkózó versenyt a Dunaferr SE sportolói.

Öskün rendezték meg az elmúlt hétvégén azt a meghívásos gyermek- és diák birkózó versenyt, melynek célja az volt, hogy a fiatalok részére lehetőséget biztosítsanak versenytapasztalatok gyűjtésére, az edzők felmérjék a gyerekek jelenlegi tudásszintjét. A Dunaferr SE birkózó szakosztálya kezdő gyerekekkel vett részt az eseményen, s a dunaújvárosi fiatalok kiválóan helyt is álltak a viadalon, ugyanis Domján Krisztián, Takács Máté és Kolozs Barnabás a dobogó második fokára állhatott, Pinke Zalán, és Pribitek Ármin a harmadik helyet szerezte meg a gyerek korosztály mezőnyében, míg a diákok között Fonyó Benjamin minden mérkőzését megnyerve az első helyen végzett.

Kép forrása: Dunaferr SE

Eközben a Dunaferr SE fiókszakosztálya, a Gurics György BDSE diák csapata Budapesten vett részt a bajnoki küzdelmek országos döntőjében. A csapatból sajnos betegség miatt többen is hiányoztak, azonban a gyerekek így is kihozták magukból a maximumot. A csapattalálkozók során számos mérkőzést nyertek, végül a teljesítményük alapján a tizenegyedik helyen végeztek.

Veretlenek csatája

2019. szeptember 19. (csütörtök)

A DAB és a DEAC is két-két győzelemmel áll az Erste Ligában a két gárda péntek esti dunaújvárosi találkozója előtt.

50. helyen a válogatott!

Továbbra is a világbajnoki bronzérmes Belgium vezeti a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáját, amelyen a magyar válogatott öt helyet rontva az 50. helyen áll.

Jól kezdett az utánpótlás

Három fordulót követően a negyedik helyen áll a bajnokságban a Dunaújvárosi Acélbikák U21-es jégkorong csapata.

Gebhardt Áron hazatért!

A dunaújvárosi nevelésű felnőtt válogatott röplabdázó hatalmas segítséget jelent a Dunaferr SE NB I-es csapatának számára a 2019/2020-as szezonban.

Fucsovics 1:5 után hengerelt

2019. szeptember 18. (szerda)

Fucsovics Márton gyenge kezdés után magabiztos játékkal bejutott szerdán a nyolcaddöntőbe az 1,2 millió dollár (362 millió forint) összdíjazású szentpétervári keménypályás férfi tenisztornán.

Szoros meccsek a Campusban

Nincs már pont nélkül álló csapat a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus Osztályában.

Csalódottak a hetedik hely miatt

Nem sikerült érmet szerezniük junior női vízilabdázóinknak a madeirai U20-as világbajnokságon.