Dunaújvárosi éremeső a bajnokságon
A Dunaferr SE hét dobogós helyezéséből hatot Kovács-Seres Hunor szerzett az úszók Országos Gyermek Bajnokságán.
Győrben rendezték meg szerdától szombatig az 52. Országos Gyermek Bajnokság küzdelmeit, melyen természetesen a Dunaferr SE úszó szakosztályának ifjú versenyzői is megmérették magukat. A dunaújvárosi fiatalok ezúttal is kitettek magukért, hiszen több döntős helyezés mellett hét érmet is szereztek a viadalon. A Dunaferr SE úszói közül kiemelkedett Kovács-Seres Hunor, aki öt aranyéremmel és egy bronzzal zárta a versenyt, így ő lett a bajnokság LEN pontversenyének legeredményesebb fiú versenyzője is.
Kép: Dunaferr SE úszó szakosztály facebook
A Dunaferr SE dobogós eredményei
100 m. férfi mellúszás (gyermek 13) - 1. Kovács-Seres Hunor 1:09,43
1500 m. férfi gyorsúszás (gyermek 13) - 1. Kovács-Seres Hunor 17:07,82
400 m. férfi gyorsúszás (gyermek 13) - 1. Kovács-Seres Hunor 4:18,18
200 m. férfi vegyesúszás (gyermek 13) - 3. Kovács-Seres Hunor 2:20,79
200 m. férfi mellúszás (gyermek 13) - 1. Kovács-Seres Hunor 2:35,39
200 m. női hátúszás (gyermek 13) - 3. Kenyér Lilla 2:25,11
200 m. férfi gyorsúszás (gyermek 13) - 1. Kovács-Seres Hunor 2:01,83
A rovat további hírei: Sport
Három döntős hely Jakartában
2025. okt. 21.
Székely Zója és Mayer Gréta is bejutott az egyéni összetett csütörtöki fináléjába a tornászok jakartai világbajnokságának selejtezőjéből.
DSTV: vár a ring
2025. okt. 21.
Településünk széles sportági kínálatának egyik jeles szereplője a Dunai Ökölvívó Sportegyesület. Az edzők elkötelezettek a sportág népszerűsítése mellett – a fiatalok mellett gondolnak az idősebb sportolókra, s persze azokra is, akik elsősorban hobbiszinten foglalkoznának az ökölvívással. Hangkép.
Biztos VRCK-siker a nyitányon
2025. okt. 21.
Nem adott esélyt röplabdázóinknak a tavalyi bronzérmes Kazincbarcika a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának első fordulójában.
Újabb álom teljesül a DLSZ Arénában
2025. okt. 20.
A tervek szerint december végéig elkészül a DLSZ Aréna új öltözőblokkja, melynek köszönhetően végre minden igényt kielégítő körülmények között sportolhatnak a városi kispályás labdarúgók.
Átrobogott a PVSK-n a dunaújvárosi gyors
2025. okt. 20.
Végig hatalmas fölényben játszva aratott 10-0-s sikert a PVSK elleni vasárnapi bajnokin a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata az NB II-es pontvadászatban.
Kazincbarcikán kezdi a szezont a DKSE
2025. okt. 20.
A tavalyi bronzérmes Kazincbarcika otthonában vág neki a TippmixPro Férfi NBI Extraliga 2025/2026-os kiírásának a DKSE röplabda csapata hétfőn este nyolc órától.
Magabiztos DFC-siker idegenben
2025. okt. 19.
Már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Szekszárd elleni bajnoki találkozón.