Bronzérem a bajnokságon

2019. október 2. (szerda) 8:04 - spigott

A közelmúlt problémái ellenére is jól szerepelt Szabados Márton a fővárosban megrendezett kötöttfogású junior birkózó bajnokságon.

Budapesten, az ESMTK sportcsarnokában rendezték meg előző hét szombaton a kötöttfogású birkózók Junior Országos Bajnokságát, melyen több mint hetven birkózó küzdött meg az érmekért. A Dunaferr SE-t a 130 kg-os mezőnyben induló Szabados Márton képviselte a rangos viadalon, ám a fiatal dunaújvárosi versenyző nem a legjobb előjelekkel várta a versenyt, mert a közelmúltban olyan lázas betegséggel kellett megküzdenie, ami miatt az U23-as világbajnoki válogatón sem tudott rajthoz állni.

Ugyan Márton még most sem volt száz százalékos állapotban, ám ennek ellenére is kihozta a magából a maximumot. Első mérkőzésén simán, 10-0-ra nyert, majd a másodikon 7-3-ra kikapott érdi ellenfelétől. A bronzcsatában viszont meggyőző birkózással nyert tatabányai vetélytársa ellen, így végül a dobogó harmadik fokára állhatott a bajnokságon.

Elkészült a kupa és a bajnokság versenykiírása

2020. július 07. (kedd)

A BVSC, a III. ker. TVE, a Szeged és a Honvéd lesz a címvédő DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapatának ellenfele a Magyar Kupa csoportkörében.

Munkaruhát öltöttek a kézilabdázók

2020. július 06. (hétfő)

Megkezdte a felkészülést a 2020/2021-es szezonra a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttese.

Borulni fognak idén az erőviszonyok

Ahhoz, hogy kialakítsák az amerikai futballisták idei versenynaptárát, felméréseket is végzett a szövetség a csapatok között.

A liga egyik legjobbja is marad a Bikáknál

2020. július 05. (vasárnap)

Garret Hughson a 2020/2021-es szezonban is a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatát erősíti majd.

Hogyan sportoljunk a kánikulában?

Ezen a héten erről faggattuk Dóczi Zsuzsit, ő mit javasol. Mozogjunk, vagy sem?

Idén is lesz birkózó-vb

A nemzetközi szövetség (UWW) szombati döntése értelmében év végén idén rendhagyó módon megtartják a birkózó-világbajnokságot.

Véghajrá előtt a kupában

2020. július 04. (szombat)

A Tízpróbások és az SZP-Asztalos együttesei jutottak be a Dunaújváros Kupa fináléjába.