Hazai pályán a Dunaferr
Az újonc Kecskemét ellen folytatja a bajnoki küzdelmeket ma este hét órától a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.
Nem sokat pihenhetett a Ferencváros otthonában elért 4-4-es döntetlen után a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, mely ma este újra pályára lép az első osztályú futsal bajnokságban. Fehér Zsolt együttese este hét órától a nyolcadik helyezett Kecskemét futsalosait látja vendégül a Dunaújvárosi Sportcsarnokban, természetesen a siker reményében. Az újonc kecskemétiek jól kezdték a szezont, ugyanis 2-2-es döntetlent játszottak a Nyírgyulajjal, majd 3-0-ra legyőzték a Rubeola gárdáját. A folytatás már nem volt ilyen fényes, mert az Aramis, a Haladás és a Berettyóújfalu is legyőzte Koós Károly együttesét, mely bizakodva várja dunaújvárosi fellépését.
Kép: DO-archív
A három pont megszerzésében bízik a jelenleg negyedik helyen álló Dunaferr szakvezetője, ám helyzetét sérülések és betegségek is nehezítik.
- Nagy szükségünk van a regenerálódásra. Horváth Benedek válla megsérült, de bízom benne, hogy tud majd játszani. Tudjuk, hogy mi a dolgunk, a játékosok és mi vezetők is mindent elkövetünk azért, hogy frissek legyünk a mérkőzésre. Most sem biztos, hogy a teljes kerettel tudunk nekivágni az előttünk álló feladatnak. Betegek és sérültek is vannak a keretben, de reméljük, hogy szerencsével járunk és mindenki hadra fogható lesz. Fridrich eltiltása lejárt, így ő biztosan a pályára lép. Nekünk nem csak az ellenfeleinkkel, hanem a saját helyzetkihasználásunkkal is meg kell küzdenünk minden meccsen. Remélhetőleg javul ez a tendencia és akkor sikerrel tudjuk venni az előttünk álló feladatokat.
A rovat további hírei: Sport
Golovin Vlagyimir szerint idén elmaradt a csoda
2025. dec. 16.
Elmaradt a csoda és döntő részben a hullámzó teljesítmény miatt végzett a hetedik helyen a magyar női kézilabda-válogatott a vasárnap zárult holland-német közös rendezésű világbajnokságon Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány szerint.
Debrecenbe látogat a DKSE
2025. dec. 16.
Újra hazai pályájától távol lép pályára a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának tizedik fordulójában ma este nyolc órától.
Négypontos szentesi évzáró
2025. dec. 15.
A DFVE serdülő leány együttese ötméteresek után szenvedett vereséget, az ifjúságiak viszont simán nyertek a Szentes elleni korosztályos bajnokin a mögöttünk hagyott hétvégén.
Nem volt esély a pontszerzésre
2025. dec. 15.
Csak az első harmadban tudta tartani a lépést fővárosi ellenfelével a DUE-Worm Angels csapata a jégkorongozók Andersen Ligájának szombati találkozóján.
Nem borult a papírforma a fővárosban
2025. dec. 14.
A második szettben megszorította a favoritot a DKSE röplabda csapata, de a házigazda Pénzügyőr végül három szettben győzte le együttesünket a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának szombat esti fordulójában.
Bravúros sikerrel búcsúzott az évtől a DFVE
2025. dec. 14.
Négygólos hátrányból fordítva győzte le 11-10-re a vendég UVSE együttesét a DFVE női vízilabda csapata a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában szombaton este.
Hazai BL-meccsel búcsúzik az évtől a DFVE
2025. dec. 13.
Az UVSE elleni rangadón ugrik a Fabó Éva Sportuszoda medencéjébe a DFVE női vízilabda csapata Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában ma délután öt órától.








