Közlekedés: iszik és vezet – sajnos a város határában is...

Öcaline - 2019. december 23. 11:48

Egy nap alatt három ittas gépkocsivezetővel szemben intézkedtek a rendőrök a megyei közútjain – sajnos szeretett városunk sem maradt ki a merítésből,ráadásul itt gépjárművezetéstől eltiltott férfit kaptak el a rendőrök, értesült a DO.

Több ittas sofőr is fennakadt a közlekedőket ellenőrző rendőrök rostáján vasárnap, három ittas sofőrrel szemben kezdeményeztek büntetőeljárást kezdeményeztek az illetékes rendőrkapitányságok munkatársai, erősítette meg a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata.
Csodálkoztam volna, ha Dunaújváros kimarad a szórásból – de persze dehogy maradt: a 6-os számú főúton állítottak meg a járőrök egy ittas gépkocsivezetőt vasárnap kora hajnalban. A 47 éves tehergépkocsivezető ráadásul úgy vett részt a közúti közlekedésben, hogy el volt tiltva a járművezetéstől.

A rendőrök az ercsi lakost előállították a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságra – majd őrizetbe vették.
 

A rovat további hírei: Sziréna

Rendőrkézen a rongálók – egyiküket rablással is gyanúsítják!

Rendőrkézen a rongálók – egyiküket rablással is gyanúsítják!

2025. dec. 16.

Elcsípték a rendőrök a buszmegállók üvegeinek módszeres rongálóit – számlájukat több, egymással is összefüggő bűncselekmény terheli. Ráadásul egyiküket rablás bűntettével is gyanúsítják, őrizetbe vették, értesült a DO.

Lakástűz a Szabadság úton

Lakástűz a Szabadság úton

2025. dec. 15.

Egy második emeleti lakásban csaptak fel a lángok a Szabadság úton hétfőn délután.

Tegyen meg mindent az online csalások ellen!

Tegyen meg mindent az online csalások ellen!

2025. dec. 14.

A karácsony közeledtével erősödhet a kiberbűnözők tevékenysége és megszaporodhatnak az online csalások – a rendőrség tételes tipptárral igyekszik megelőzni a lenyúlásokat. Felhívás.

Újra életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

Újra életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

2025. dec. 12.

Kisapostagon támadt a "néma gyilkos" a napokban, családi ház konyhájában jelzett az érzékelő, adta hírül a vámegyei katasztrófavédelmi igazgatóság.

Csalt és lopott – sértettek sorának okozott kárt

Csalt és lopott – sértettek sorának okozott kárt

2025. dec. 10.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki elhagyott bankkártyával vásárolt és több sértettől tulajdonított el értékeket. Büntetlen előéletű, de ezt a bőséges sorozatot egy hónap alatt produkálta.

Ismét életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

Ismét életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

2025. nov. 27.

Dunaújvárosi lakásban figyelmeztette a szénmonoxid-érzékelő jelzése a lakókat a mérgező gáz veszélyére egy társasházi lakásban szerdán este. A tűzoltók ki is mutatták a "néma gyilkos" jelenlétét, értesült a DO.

Perkátán bukott az autótolvaj

Perkátán bukott az autótolvaj

2025. nov. 27.

Nem mindennapi sorozatról számolt be a Zsaru Magazin híradása nyomán a vármegyei rendőrség közösségi felülete. Több soron is bukott a fiatal, íme!