Látogatás a sereghajtónál

spigott - 2019. december 8. 7:26

A megyeszékhelyen folytatja a bajnoki küzdelmeket ma délután négy órától a Dunaferr SE röplabda csapata.

Kilenc mérkőzést követően négy győzelemmel és öt vereséggel áll a bajnokság "B" csoportjának negyedik helyén a Dunaferr SE röplabda csapata, melyre újabb feladat vár ma délután az NB I-es pontvadászatban. Tomanóczy Tibor tanítványai négy órától Székesfehérváron húznak szerelést a MÁV Előre ellenében, egy olyan találkozón, melyen a mieink számítanak az esélyesebbnek. Mai vetélytársunk ugyanis az utolsó helyen áll a csoportban úgy, hogy eddigi kilenc összecsapásából csak egyet nyert meg, s nyolc alkalommal vereséget szenvedett, s három szerzett pontja pont kilenccel kevesebb a dunaújvárosiak által gyűjtöttnél.

Kép: DO-archív

A két gárda idén már találkozott egymással, s a Dunaújvárosi Sportcsarnokban lejátszott mérkőzésen a mieink örülhettek a 3-0-s győzelemnek. Az azonban mindenképpen figyelmeztető jel lehet együttesünk számára, hogy az említett összecsapáson három igen soros szettre kényszerítette csapatunkat a MÁV Előre, vagyis a remélt győzelem eléréséhez a meccs kezdetétől egészen az utolsó pontig koncentrált, jó játékra lesz szükség játékosainktól.

(Szentimrey Tamás)

A rovat további hírei: Sport

FitCity Dunaújváros: központban a mozgás és az egészség

FitCity Dunaújváros: központban a mozgás és az egészség

2025. szep. 17.

Nagyszabású programsorozattal mozgatná meg önkormányzatunk a város lakosságát, s a sportos közösségi esemény első állomására sem kell már sokat várni, derült ki a Szalki-szigeten megtartott sajtótájékoztatón.

DSTV: focival emlékeztek

DSTV: focival emlékeztek

2025. szep. 17.

Immáron hetedik alkalommal rendezte meg a Dunaújvárosi Rendőrkapitányság az Ongai Gábor emléktornát, melyen 2018-ban elhunyt társuk emléke előtt adózhattak a résztvevők pénteken. Az emléktornán végül a Székesfehérvári-Rendőrkapitányság csapata diadalmaskodott. Hangkép.

Női kézilabda vb-felkészülés - Golovin: van még plusz a csapatban

Női kézilabda vb-felkészülés - Golovin: van még plusz a csapatban

2025. szep. 17.

Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány szerint a tavaly decemberben megszerzett Európa-bajnoki bronzéremhez képest is van még plusz a magyar női kézilabda-válogatottban.

Kettős Pentele ASE győzelem a városi pingpong ünnepen

Kettős Pentele ASE győzelem a városi pingpong ünnepen

2025. szep. 16.

Magabiztos sikerekkel vágott neki a nemzeti bajnokságok küzdelmeinek a Pentele ASE első és harmadik számú csapata a Bánki Pingpong Házban.

Továbbra is négy magyar a legjobb százban

Továbbra is négy magyar a legjobb százban

2025. szep. 16.

Továbbra is négy magyar játékos található a legjobb százban a teniszezők világranglistáján.

Itthon sem hibázott a DFC

Itthon sem hibázott a DFC

2025. szep. 16.

Második bajnoki meccsén is győzelemnek örülhetett a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata az NB II-es pontvadászatban.

Focival emlékeztek Ongai Gáborra

Focival emlékeztek Ongai Gáborra

2025. szep. 15.

A Székesfehérvári Rendőr-főkapitányság csapatának végső győzelmét hozta a hetedik alkalommal megrendezett Ongai Gábor Emléktorna a vidámparki műfüves pályákon.