Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2025. dec. 22. Zénó
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

A Vác következik!

Sport
kézilabda
Dunaújváros
DKKA
bajnokság
Vác

facebook megosztás

spigott - 2020. jan. 16., 17:14

Kőkemény hatvan perc vár a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapatára a Vác elleni szekszárdi rangadón.

Rendkívül izgalmas végjátékban aratott egygólos, 23-22-es győzelmet a K&H női kézilabda liga legutóbbi fordulójában a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata az Alba FKC otthonában. A szép sikernek köszönhetően kézilabdázóink megerősítették hetedik helyüket a bajnoki tabellán, s jó hangulatban készülhetnek következő bajnoki találkozójukra, melyre már nem is kell sokat várni, ugyanis pénteken délután öt órától a Vác együttesét látják vendégül a szekszárdi sportcsarnokban. Az összecsapás mindkét gárda számára rendkívül fontos, mivel együttesünk holnapi vetélytársa csak jobb gólarányával előzi meg az akadémistákat, egy újabb dunaújvárosi győzelem azt jelentené, hogy az akadémisták megelőznék Szilágyi Zoltán tanítványait.

Ez azonban egyáltalán nem ígérkezik könnyű feladatnak, mert a váciak remek játékosállománnyal rendelkeznek az idei szezonban is, tehetséges fiataljaik mellett kiváló légiósok segítik őket a minél szebb eredmények elérésében. Fel lesz tehát adva a lecke a mieinknek, akik becsülettel készülnek újabb fontos rangadójukra, s mint azt György László vezetőedző elárulta, természetesen szeretnék győzelemmel zárni ezt a találkozót is.

Képek: DO-archív

- Már a szezon elején elmondtuk, s ez be is bizonyosodott, hogy könnyű mérkőzései senkinek sincsenek. Főleg itt a középmezőnyben óriási a tülekedés, bárki megverhet bárkit, szóval nagyon nehéz mérkőzés vár ránk pénteken délután, de bízom benne, hogy a székesfehérvári találkozó adott számunkra egy olyan pluszt, amiből tudunk majd meríteni holnap is, s olyan felszabadult, bátor játékra leszünk képesek, amivel meg tudjuk szerezni ezt a nagyon fontos két bajnoki pontot.

A rovat további hírei: Sport

Látható a fejlődés és befektetett munka

2025. dec. 22.

Négy tagszervezet harminc versenyzőjével rendezte meg hagyományos országos tornaversenyét a Magyar Speciális Olimpia Szövetség a Pap Zoltán Tornacsarnokban.

A kevesebbet hibázó nyert

2025. dec. 22.

A szettsiker összejött, de a pontosabb Kecskemét négy játszmában legyőzte a DKSE röplabdázóit a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának vasárnapesti fordulójában.

Nem borult a papírforma a Brassó ellen

2025. dec. 22.

A vendég Brassó magabiztos, ötgólos győzelmet aratott Acélbikáink ellen az Erste Liga vasárnap esti fordulójában.

Fontos csata vár a DKSE röplabdázóira

2025. dec. 21.

A tabellán éppen a mieink előtt álló Kecskemét ellen folytatja a TippmixPro Férfi NBI Extraliga küzdelmeit a DKSE röplabda csapata vasárnap kora este.

Nincs pihenés - újra jégen a DAB

2025. dec. 21.

A listavezető után a tabella második helyezettje ellen korcsolyázik jégre a Dunaújvárosi Acélbikák csapata az Erste Liga vasárnapi fordulójában.

Az országos döntőért küzdöttek a fiatalok

2025. dec. 20.

Remek hangulatban, közel kétszáz versenyzővel rendezték Mezőfalván a grundbirkózó diákolimpia országos elődöntőjét december 16-án.

Most nem volt esély a címvédő ellen

2025. dec. 20.

Az éllovas Gyergyói HK magabiztos győzelmet aratott a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozói ellen az Erste Liga péntek esti fordulójában.

  • További hírek

Friss hírek

  1. A szeretet fénye emlékeztet karácsony ünnepének igazi jelentésére (galériával)

  2. Látható a fejlődés és befektetett munka

  3. Az Élesztő ajándéka

  4. Gyakori esküvői bakik

  5. A kevesebbet hibázó nyert

Videók

Embedded thumbnail for A szeretet fénye emlékeztet karácsony ünnepének igazi jelentésére (galériával)

A szeretet fénye emlékeztet karácsony ünnepének igazi jelentésére (galériával)

Embedded thumbnail for DKIK: új titkár az iparkamaránál

DKIK: új titkár az iparkamaránál

Embedded thumbnail for DSTV: a véradókat köszöntötték

DSTV: a véradókat köszöntötték

Top hírek

  1. Bréking: lakástűz a Hold utcában – a mentőket is bevetették (FRISSÍTVE)

  2. Hármas karambol, útlezárás a 6-oson

  3. Életet mentettek a dunaújvárosi rendőrök

  4. Korlát teszi biztonságosabbá a közlekedést

  5. Új kezdeményezés valósul meg Dunaújvárosban

Galéria

A szeretet lángja is ég

Az öröm rózsaszín gyertyája is fénylik (galéria) - fotó:

Az öröm rózsaszín gyertyája is fénylik (galéria)

DKSE évzáró (2025) - fotó:

DKSE évzáró (2025)

Dunaújváros Hetilap

XIV. évfolyam 50. szám - 2025.12.19.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő