Hátrányból nyertek a fiatalok

2020. január 29. (szerda) 14:51 - spigott

Fordulatos mérkőzésen győzte le az Újpest együttesét a Dunaferr DUE Dutrade FC U20-as futsal csapata a bajnokság legutóbbi fordulójában.

Idegenben, az Újpest vendégeként folytatta az U20-as bajnokság Nyugati Csoportjának küzdelmeit vasárnap este a tabella ötödik helyén álló Dunaferr DUE Dutrade FC csapata. Mivel a mérkőzés előtt a mieink mindössze három ponttal álltak jobban a lila-fehéreknél, ezért izgalmas, nagy csatára számíthattak a sportág kedvelői, akiknek nem is kellett csalódniuk. A komoly taktikai küzdelmet hozó első félidőben egészen a 17. percig kellett várni a gólra, ám ekkor Garda Bálint szinte a saját térfeléről talált be a hazai kapuba, megszerezve ezzel a vezetést együttesünknek.

A fordulás után rendezte sorait az Újpest, mely a félidő derekához közeledve Nagy Tamás duplájának köszönhetően megfordította az állást (2-1). Erre is volt azonban válasza a Dunaferr fiataljainak, akik óriási hajrát nyitottak, s a 35. percben Dorogi Benjámin találatával előbb egyenlítettek, majd Németh László és Iványi Zalán remek góljaival végül 4-2-es győzelmet aratva gyűjtötték be a három pontot. A siker egyben azt is jelentette, hogy a mieink feljöttek a tabella negyedik helyére, s jó hangulatban várhatják egyik legnagyobb riválisuk, az Aramis elleni szombati bajnokit, melyet délután négy órától rendeznek meg az egyetem sportcsarnokában.

Garda Bálint góljával szerzett vezetést a Dunaferr!

A liga egyik legjobbja is marad a Bikáknál

2020. július 05. (vasárnap)

Garret Hughson a 2020/2021-es szezonban is a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatát erősíti majd.

Hogyan sportoljunk a kánikulában?

Ezen a héten erről faggattuk Dóczi Zsuzsit, ő mit javasol. Mozogjunk, vagy sem?

Idén is lesz birkózó-vb

A nemzetközi szövetség (UWW) szombati döntése értelmében év végén idén rendhagyó módon megtartják a birkózó-világbajnokságot.

Véghajrá előtt a kupában

2020. július 04. (szombat)

A Tízpróbások és az SZP-Asztalos együttesei jutottak be a Dunaújváros Kupa fináléjába.

Hosszú Katinka a legértékesebb magyar sportoló

A Forbes magazin magyar kiadásának felmérése alapján továbbra is, immár hatodik éve a háromszoros olimpiai bajnok úszó, Hosszú Katinka a legértékesebb magyar sportoló.

Nem hibáztak az esélyesek

2020. július 03. (péntek)

A Multisteel Hungary nagyon sima, míg a Ködi Generál szoros meccset nyert meg a Dunaújváros Kupa rájátszásának csütörtöki fordulójában.

Magyarország Eb-selejtezőt rendezhet

A Magyar Röplabda Szövetség a férfiaknál és a nőknél is házigazdája lesz az Európa-bajnoki selejtezők egyik csoportkörének.