Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. már. 21. Benedek
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Az oldalára borult egy teherautó a Sárbogárd felé vezető úton (FRISSÍTVE!)

Sziréna
közlekedés
baleset
rendőrség

facebook megosztás

Öcaline - 2020. szep. 18., 16:58

Még tart a műszaki mentés annál a balesetnél, ami délután történt a városunkat Sárbogárddal összekötő  6219-es számú úton Sárbogárd térségében. Egy teherautó borult az oldalára, személyi sérülés is történt. Gyorshír. (Frissítés vol 3.: ismét szabad az út Sárbogárd felé!)

Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt a 6219-es számú – Dunaújvárost Sárbogárddal összekötő – úton a nagykarácsonyi elágazás után, Sárbogárd térségében ma délután 15 óra 20 perc körül, adta hírül a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata. A szóvivői gyorsjelentés szerint egy tehergépjármű eddig ismeretlen okból az oldalára borult.
A helyszíni szemle és műszaki mentés idején az út balesettel érintett szakaszán félpályás korlátozás van érvényben. A rendőrség arra kéri a közlekedőket, fokozott óvatossággal és körültekintéssel haladjanak az út balesetben érintett szakaszán.

UPDATE 17.30 teljes útzár van érvényben!

A műszaki mentés idejére teljes útlezárás van érvényben, Sárbogárd térségében, áll a baleset kapcsán a DO-hoz eljuttatott friss rendőrségi közleményben. A korábban felborult tehergépjármű mentési munkálatait végzik a 6219-es számú úton, ahol a műszaki mentés idejére teljes útlezárásra számíthatnak az arra közlekedők.

Kerülni a 6215-ös számú úton, Kislók érintésével lehet.

UPDATE 19.17: újra fél pálya szabad!

Nagyot küzdenek a műszaki mentésben részt vevő szakemberek a 6219-es számú úton, a rendőrség friss közleménye szerint még mindig tartanak a munkálatok. Jó hír viszont az arra közlekedőknek, hogy a balesettel érintett útszakaszon ismét félpályán haladhat a forgalom.

A rendőrök ugyanakkor továbbra is kérik a baleset helyszíne felé autózók figyelmét, türelmét!

UPDATE 21.52: szabad az út Sárbogárdnál!

A rendőrök feloldották a forgalomkorlátozást, a balesettel érintett útszakasz újra teljes szélességében járható, áll a megyei főkapitányság friss közleményében.

(Illusztráció: FMRFK; ha további tájékoztatást ad a rendőrség az esetről, frissítjük a tartalmat!)
 

A rovat további hírei: Sziréna

Megállíthatatlanul terjed a netes csalás

2026. már. 19.

Az elmúlt napokban több sértettet is megtévesztettek banki és hatósági szerepbe bújó bűnözők, akik különböző legendákkal vették rá áldozataikat adataik kiadására Fejér vármegyében. Figyelem, fokozott óvatosság ajánlott!

Konyhatűzhöz riasztották a lánglovagokat

2026. már. 15.

Airfryer gyulladt ki egy társasházi lakás konyhájában március a Táncsics Mihály utcában még csütörtökön este. A lakástüzek döntő részénél az időben bekapcsoló füstérzékelő megelőzheti a nagyobb bajt, írja az eset kapcsán a katasztrófavédelmi szóvivő.

Autószerelő műhely égett le Perkátán

2026. már. 09.

Komoly tűzesethez riasztották a dunaújvárosi lánglovagokat: autószerelő műhelyben ütött ki tűz Perkátán még pénteken délben. A műhelyben egy kocsi is bennégett, további két jármű az udvaron rongálódott meg, értesült a DO.
 

Hamis vád miatt emelt vádat az ügyészség

2026. már. 06.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség vádat emelt azzal a férfival szemben, aki valótlanul tett feljelentést. A férfi BV-intézetben volt, és három felügyelőt vádolt bántalmazással, értesült a DO.

Újabb online csalások – milliós kárral is!

2026. már. 02.

Dunaújvárosi lakos is akad a lehúzások sértettjei között; az online térben a gyors haszon ígérete sokakat megtéveszthet. Az elmúlt napokban ismét többen estek internetes csalók áldozatául – a rendőrségi tipptár szerint már az óvatos bizalmatlanság is hasznos lehet!
 

Szexuálisan bántalmazta nevelt lányát – vádemelés a vége

2026. feb. 27.

A Fejér Vármegyei Főügyészség minősített szexuális erőszak bűntette és további bűncselekmény miatt vádat emelt a férfival szemben, aki egykori élettársa gyermekével szexuális cselekményt végzett. A bántalmazás egy városkörnyéki településen történt, értesült a DO.

Semmi sem stimmelt a megállított kocsival

2026. feb. 26.

Nem mindennapi fogásról számolt be a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata: a rendőrök Pusztaszabolcs területén állítottak meg egy ukrán forgalmi rendszámmal közlekedő személygépkocsit – mint kiderült, a jármű eredetével és papírjaival kapcsolatban is komoly aggályok merültek föl.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Dunaújvárosi Estek Dr. Szász Máté neurobiológussal

  2. Bravúr kell a továbbjutáshoz

  3. Előremutató pályázaton dolgozik a KMI csapata

  4. DSTV: eredményes negyedév

  5. Kisebb-nagyobb fejlesztések a Békevárosban

Videók

Embedded thumbnail for Dunaújvárosi Estek Dr. Szász Máté neurobiológussal

Dunaújvárosi Estek Dr. Szász Máté neurobiológussal

Embedded thumbnail for DSTV: eredményes negyedév

DSTV: eredményes negyedév

Embedded thumbnail for DSTV: új szakképzési bázis

DSTV: új szakképzési bázis

Top hírek

  1. Választás 2026: már végleges a szavazólap

  2. Új szakképzési bázis épül Dunaújvárosban

  3. „Tiszta udvar, rendes ház” a Technikumban

  4. Együtt ünnepelte a város a forradalom és szabadságharc hőseit március 15-én (galériával)

  5. DSTV: büszkeségünk a sportuszoda

Galéria

Március 15-i ünnepség

Veres Viktória bemutatója a Kortárs Művészeti Intézetben

FitCity Dunaújváros (2026. március)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 11. szám - 2026.03.20.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő