Dunaújvárosi éremeső Veszprémben

spigott - 2024. május 29. 7:30

Huszonöt dobogós helyezéssel zárták a Veszprém Kupa elnevezésű négyfordulós sorozat második állomását a DKSE tehetséges úszói.

Főoldali és belső kép forrása: DKSE úszó szakosztály

Veszprémben rendezték meg a Veszprém Kupa elnevezésű négyfordulós úszó viadal második fordulóját május 25-én. A megméretésen harmincnégy egyesület közel ötszáz versenyzője állhatott rajtkőre, s az óriási mezőnyben ott voltak a DKSE tehetséges úszói is, akik szintén népes különítménnyel, összesen huszonnégy versenyzővel vágtak neki a viadalnak. A dunaújvárosi fiatalok ezúttal is igyekeztek kiadni magukból mindent, s számtalan egyéni csúcs mellett a medáliák halmozásából is kivették részüket, ugyanis tizenöt aranyérem mellett hét ezüstöt és négy bronzot szereztek, így összesen huszonhat alkalommal állhattak dobogóra, s az összesített éremtábla hetedik helyén fejezték be a rangos verseny küzdelmeit.

200 m férfi gyors (2013) – 2. Pataki Lóránt Bence
4x50 m férfi vegyes (2013) – 2. DKSE (Virág Petrik, Bálint Bendegúz, Pataki Lóránt Bence, Sótér Bernát

2024. szep. 23.

A remekül kezdő DEAC 5-3-as győzelmet aratva vitte el a pontokat a Dunaújvárosi Jégcsarnokból vasárnap este.

Mayer Gréta triplázott a szerbajnokságon

2024. szep. 22.

Két aranyéremmel és egy ezüsttel zárták a Központi Tornacsarnokban megrendezett szerbajnokság mai napját a DKSE tornászai.

Felemás szezonkezdés az U20-asoknál

A házigazda Kecskeméttől kikapott, a Kaposvárt viszont legyőzte a DSE Röplabda Akadémia U20-as csapata a korosztályos bajnokság első fordulójában.

Itthon is bemutatkozik a DAB

A DEAC elleni hazai összecsapással folytatja az Erste Liga küzdelmeit a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata ma délután öt órától.

Kettős dunaújvárosi siker a szerbajnokságon

2024. szep. 21.

Ugráson Mayer Gréta, míg felemáskorláton Makai Lilla bizonyult legjobbnak a Waberer's Szerbajnokság szombati döntőiben.

Végül sima győzelem

Rengeteg helyzetet kihagyott, de így is négygólos győzelmet aratott a Tihany elleni bajnokin a Dunaújváros Futsal együttese Rácalmáson pénteken este.

Újabb hajrávereség

Megint az utolsó percekben kapott góllal szenvedett vereséget a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata az Erste Ligában, ezúttal az Újpest vendégeként.