Dunaújvárosi éremeső Fadd-Domboriban

spigott - 2024. június 12. 7:30

A DKSE ifjú kajakosai tizenhat, míg a kenusok hat dobogós helyezéssel zárták a Fadd-Domboriban megrendezett Csay Renáta és Kammerer Zoltán regionális kupa küzdelmeit.

Főoldali és belső kép forrása: DKSE kajak-kenu szakosztály

Fadd-Domboriban rendezték meg a Csay Renáta és Kammerer Zoltán regionális kupa küzdelmeit a mögöttünk hagyott hétvégén, s a megméretéseken a DKSE ifjú kajak-kenusai is megmérették magukat. A dunaújvárosi fiatalok ezúttal is alaposan kitettek magukért ugyanis a kajakosok népes mezőnyében hat aranyérem mellett öt ezüsttel és öt bronzzal zárták a viadalt, míg a kenusok között hatszor állhattak dobogóra a DKSE versenyzői, akik kettő arany-, három ezüst és egy bronzéremmel örvendeztették meg az értük szurkolókat.

A DKSE versenyzőinek dobogós eredményei

Kenu

C-2 Női Kölyök U13-14 500 m: 1. hely Csernák Lili - Kékesi Brigitta (Mogyi Baja)

K-2 Női Kölyök U13-14 500 m: 1. hely Bebők Kitti - Molnár Linda
K-2 Női Serdülő U15-16 500 m: 1. hely Katona Réka Sára - Jámbor Lotti (Szekszárd), 2. hely Bebők Lara - Blényesi Réka, 3. hely Mohács Karolina - Szilasi Tímea
K-1 Női Serdülő U16 500 m: 1. hely Mohács Karolina, 3. hely Szilasi Tímea
K-2 Férfi Serdülő U15-16 500 m: 1. hely Kobzos Keán Kristóf - Schein Dániel (Szekszárd)

2024. jún. 21.

Az MKKSZ elnökségének döntése után hivatalosan is eldőlt, hogy a DKSE kiválósága, Hajdu Jonatán is ott lesz a párizsi ötkarikás játékokon.

Már az elődöntőért küzdenek

2024. jún. 20.

Az ST Solar és a Campus osztályból is egy-egy csapat jutott be a Dunaújváros Kupa elődöntőjébe a sorozat legutóbbi összecsapásain.

DSTV: imádták a focit

2024. jún. 19.

A Margaréta Tagóvoda adott otthont az idei Ovi foci Kupa sorozat első felvonásának. A kezdeményezés életében ez immáron a nyolcadik esztendő, s ahogy fejlődött az esemény, úgy bővült a résztvevők száma is: 14 intézmény apró csapatai mérkőztek meg egymással. Hangkép.

Első tízben a DKSE a csapatbajnokságon

Izgalmas, jó csatákat hozott a fővárosban megrendezett U12-es Birkózó Szabadfogású Országos Csapatbajnokság, melyen a DKSE és a Gurics György BDSE együttese is részt vett.

DSTV: nyári tábort szervez a Fox SE

2024. jún. 18.

A sporthírek tekintetében maradunk a Fox SE kötelékében, ám most nem Kis Nikolett eredményeiről lesz szó. Azok a sportolók ugyanis akik nemzetközi versenyeken vettek részt, kaptak egy kis pihenőt – a többiek azonban még keményebben dolgoznak, sőt, a közösség már a nyári táborra is készül. Hangkép.

Közel volt a dobogó

Egy negyedik és egy ötödik hellyel zárták a dunaújvárosi birkózók a Miskolcon megrendezett U15-ös szabadfogású országos bajnokság küzdelmeit.

Gurisatti Gyula vb-bronzérmes Plovdivban

Bár nagyon közel volt az első helyhez is, szépen fénylő bronzéremmel zárta Gurisatti Gyula a plovdivi mozgáskorlátozott horgász világbajnokságot.