Három dunaújvárosi érem Szegedről

spigott - 2024. augusztus 12. 16:42

Csernák Lilien kettő, Bebők Kitti egy dobogós helyezéssel zárta a Szegeden megrendezett gyermek és kölyök magyar bajnokság küzdelmeit.

Szegeden rendezték meg a kajak-kenusok Gyermek, Kölyök, SUP, Kajakpóló Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékversenyét a közelmúltban, s a háromnapos megméretésen kilencvenegy tagszervezet közel ezerötszáz versenyzője állt rajthoz. A rendkívül népes és erős mezőnyben ott voltak a DKSE ifjú tehetségei is, akik több pontszerző helyezés mellett három éremnek is örülhettek a viadalon. A leány kölyök (U13-14) kenu kettesek 2000 méteres versenyszámában ugyanis Csernák Lilien a bajai Kékesi Brigittával párban az első helyet szerezte meg, míg 1000 méteren a dobogó második fokára állhattak az eredményhirdetésen.

Képek forrása: DKSE kajak-kenu szakosztály

Nemcsak aranyból és ezüstből, bronzból is jutott egy a mieinknek, miután Bebők Kitti az U13-as kajak egyesek 1000 méteres számában az előkelő harmadik helyen fejezte be a viadalt.

Biztos továbbjutás a kupában

2024. aug. 12.

Fölényes, hatgólos győzelemmel jutott tovább a Fejér Vármegyei Kupa második fordulójába a Dunaújváros FC labdarúgó csapata.

Klujber Katrin bekerült a női kézilabdatorna álomcsapatába

2024. aug. 11.

A dunaújvárosi születésű és nevelésű Klujber Katrin bekerült a párizsi olimpia női kézilabdatornájának álomcsapatába. Szívből gratulálunk, csak így tovább!

Becsületbeli ügy

Nehéz helyzetből állt fel nemzeti csapatunk, ezért büszke a játékosok teljesítményére Mihók Attila, női vízilabda válogatottunk szövetségi kapitánya.

Ötödik helyen zártak női vízilabdázóink

2024. aug. 10.

Óriási csatában, ötméteresek után aratott 15-12-es győzelmet az olaszok ellen, így az ötödik helyen fejezte be a párizsi olimpiát a három DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott.

Elkészült a DAB menetrendje

A FEHA19 ellen kezdi, majd a Csíkszereda otthonában zárja az Erste Liga alapszakaszát a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

DSTV: a felkészülés hajrájában az Acélbikák

2024. aug. 09.

Az elmúlt hetekben rendkívül kemény edzésprogram várt a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapatára. A játékosokat három nagyobb teszt várta – Somogyi Balázs vezetőedző elégedetten nyilatkozta, hogy úgy tűnik eddig mindenkinél hatékony volt a felkészülés. Hangkép.

Szeptemberben rajtol az Erste Liga

Több változás is lesz a következő bajnoki szezon lebonyolításában. A cél, hogy a csapatok minél több kompetitív mérkőzést játsszanak.