birkózás

Jó előjelekkel várják a bajnokságot

2024. már. 13.

Szigetvári és kecskeméti versenyeiket is szép eredményekkel zárták a DKSE és fiókszakosztályainak ifjú birkózói a mögöttünk hagyott hétvégén.

Mátyás Gábor újabb öt évig az elnökségben

2024. már. 12.

Ismét bekerült a Magyar Birkózók Szövetségének (MBSZ) elnökségébe a DKSE ügyvezető elnöke, Mátyás Gábor.

Pupp Viktória nagy lépése a válogatott felé

2024. feb. 27.

A DKSE U15-ös Európa-bajnoka Zágrábban győzött egy rangos tornán, míg Nyikos Veronika a felnőtt válogatottal tarthatott egy nemzetközi edzőtáborba.

Nagy csaták a szőnyegen

2024. feb. 26.

A DKSE ifjú birkózói végeztek a csapatverseny első helyén a Mezőfalván megrendezett U13-as Területi bajnokságon a mögöttünk hagyott hétvégén.

Jól sikerült a válogató

2024. feb. 19.

Nyikos Veronika magabiztosan győzött, Pupp Viktória tisztességgel helyt állt az U20-as korosztályú birkózók idei első válogató versenyén.

Fényes érmek a szőnyegen

2024. feb. 07.

A DKSE birkózói közül Pupp Viktória az első, Nyikos Veronika a második helyen végzett az ausztriai Wolfurtban megrendezett nemzetközi tornán.

2024. jan. 31.

Három korcsoportban is bejutottak az országos fináléba a házigazda mezőfalvi diákok a grundbirkózók régiós diákolimpiai selejtezőjéből.

Parádés évnyitó a szőnyegen (galériával)

2024. jan. 30.

Remek hangulatban rendezte meg a DKSE birkózó szakosztálya az év első jelentősebb versenyét, melyen kiválóan szerepeltek a klub és fiókszakosztályainak ifjú sportolói.

DSTV: idén is remekeltek a birkózók

2023. dec. 30.

Nagyon sok szép eredménnyel örvendeztették meg az értük szorítókat a DKSE birkózó szakosztályának versenyzői a 2023-as esztendőben. Hangkép.

Évet zártak a DKSE birkózói

2023. dec. 11.

Sikerekben gazdag esztendőt hagyott maga mögött a DKSE birkózó szakosztálya, mely a Gurics György Birkózó Centrumban köszönt el a 2023-as évtől, ismét kiváló hangulatban.

Dobogós helyek az év utolsó versenyén

2023. nov. 29.

Jól szerepeltek az Enying VSE ifjú birkózói a Bükön megrendezett Bükfürdő-Castrum Sec Kupán a mögöttünk hagyott hétvégén.

Kihozták magukból a maximumot

2023. nov. 23.

Hiába kezdték minden meccsüket hátrányból, pontszerző helyen végeztek a DKSE birkózói a lányok diák és utánpótlás csapatbajnokságán.