DVSI: háromból kettő kézis siker

spigott - 2015. január 14. 15:28

A serdülők szoros vereséget szenvedtek, míg a DVSI gyermek kézilabda csapata két fölényes győzelmet aratott hétvégi bajnoki találkozóin.

Három mérkőzéssel folytatták bajnoki szereplésüket hétvégén a DVSI utánpótlás korosztályú kézilabda csapatai, melyek közül a serdülők hazai környezetben, míg az U14-es gárda idegenben, Pakson öltött magára meccsszerelést. A sportiskolás fiatalok közül ezúttal az Országos Gyermekbajnokságban szereplő U14-es gárda számára alakult szebben a hétvége, mivel a Cunder KSE elleni találkozón 30-13-as, míg a tarján KSE elleni összecsapáson 21-12-es győzelmet arattak Csermák Gábor tanítványai. Eközben a serdülő együttes az Arany iskola tornatermében lépett pályára a PLER Budapest második számú csapata ellen, s ugyan a dunaújvárosi kézilabdázók kiválóan küzdöttek fővárosi vetélytársukkal szemben, ez nem volt elég a pontszerzéshez, mert egy végletekig kiélezett összecsapást a PLER nyerte 26-25 arányban.

Eredmények, összeállítások:

Országos Serdülő Bajnokság

DVSI – PLER Budapest II. 25-26 (11-14)
DVSI: Imre Krisztián, Garamszegi Márk, Albi Roland, Albi Zalán, Borsos Roland 7, Csermák Martin 3, Győrfi Imre, Koczka Martin, Markovics Tamás, Piliszky Bence 5, Szűcs Vilmos 1, Vajai István Balázs, Tischner Máté 8, Sátor Zsombor 1, Kenesei Bálint, Ducza Dániel. Edző: Csermák Gábor.

Országos Gyermekbajnokság
DVSI – Cunder KSE 30-13
DVSI – Tarján KSE 21-12

DVSI U14: Csermák Martin, Borsos Roland, Bálint Dávid, Albi Roland, Győrfi Imre, Harcos Norbert, Garamszegi Márk, Ducza Dániel, Kiss Patrik, Vajai István Balázs, Horváth Hunor, Markovics Tamás, Sátor Zsombor, Kenesei Bálint. Edző: Csermák Gábor.

Három dunaújvárosi tornász vesz részt a Világkupán

2024. okt. 02.

A DKSE három tornásza vesz részt a szombathelyi Waberer's Torna Challenge Világkupán október 4. és 6. között.

Simán nyert az éllovas

A Karmacsi Autó FC hat, a Hangover tizenöt gólt szerezve gyűjtötte be a három pontot a városi kispályás labdarúgó bajnokság ST Solar csoportjának ötödik fordulójában.

A címvédőt fogadja a Kohász

Az idei szezonban még hibátlan Ferencváros elleni hazai összecsapással folytatja a bajnokságot a DKKA felnőtt együttese ma este hét órától.

DSTV: ismét fociztak az ovisok

2024. okt. 01.

Újra kergették a pettyest az ovisok. Remek időben, kiváló hangulatban rendezték meg a 2024-es Ovi Foci Kupa második fordulóját a Római városrészi Tagóvodában múlt héten. Hangkép.

Ismét tarolt a Fox SE a bajnokságon

Összesen huszonöt éremmel zárták a Hatvanban megrendezett grappling magyar bajnokság küzdelmeit a dunaújvárosi Fox SE versenyzői.

Remek eredmények a diákolimpián

Hat dobogós helyezéssel zárták az országos diákolimpiai döntőt a DKSE és Gurics György BDSE ifjú birkózói a mögöttünk hagyott hétvégén.

Újra Dunaújvárosba került az Alcufer Kupa

2024. szep. 30.

Minden mérkőzését megnyerve hódította el a XII. Alcufer Kupa nemzetközi vállalati kispályás labdarúgó torna első helyét a Liberty Dunaújváros együttese.