Úszás: három érem Luxemburgból
Három éremmel a tarsolyukban térhettek haza a Dunaferr-DVSI úszói a Luxemburgban megrendezett Euro-Meet 2015 versenyről.
Az Euro-Meet 2015 elnevezésű nemzetközi úszóversenyen vett részt hétvégén a magyar úszó válogatott, melyben a Dunaferr-DVSI két versenyzője, Balog Gábor, illetve a győri irányítás alatt készülő Takács Krisztián is helyet kapott. A dunaújvárosi úszók alaposan ki is tettek magukért a nemzetközi megméretésen, hiszen Balog Gábor a 100 méteres hátúszásban szerzett aranyérmet 55.61 mp-es időeredménnyel, míg Takács Krisztián 50 gyorson végzett az első helyen, 22.59 másodperces eredménnyel, s emellett még az 50 méteres pillangóúszás döntőjében is hatodik helyezésig jutott (24.53). Nem csak egyéniben, csapatban is jutott érem úszóinknak, akik a verseny zárószámában, a 4x100 méteres vegyes gyorsváltóban is rajtőre álltak, s a Takács, Balog, Jakabos, Gyurinovics – azaz két férfi és két nő alkotta együttes - összeállítású négyes is bronzérmet szerzett a rangos viadalon (3.37.24).
A rovat további hírei: Sport
Világbajnoki ezüstérmes a magyar válogatott
2025. júl. 23.
A játék minden elemében jobb görögök 12-9-es győzelemmel hódították el a világbajnoki címet a két DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott ellen.
Munkaruhát öltöttek a DKKA kézilabdázói
2025. júl. 23.
A napi gyakorlások mellett nyolc edzőmérkőzés is vár a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesére a nyári felkészülési időszakban.
Finn hátvéd az Acélbikáknál
2025. júl. 23.
A huszonhét esztendős Vertti Vuoksiala a lett bajnokságban szereplő Hockey Punks együttesének mezét cseréli dunaújvárosira a 2025/2026-os szezonban.
A főpróba jól sikerült
2025. júl. 22.
Szoros csatában aratott egygólos győzelmet a Dorog elleni felkészülési találkozón a Dunaújváros FC labdarúgó csapata.
Álomjátékkal vb-döntős a magyar válogatott!
2025. júl. 21.
Szenzációs játékkal aratott nagyon sima, hatgólos győzelmet az olimpiai bajnok spanyolok ellen a két DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott a szingapúri világbajnokság elődöntőjében.
Győzelemmel zártak a juniorok
2025. júl. 21.
Hetedik helyen végzett a dunaújvárosi Fehér Luca Blankával felálló magyar junior női kézilabda válogatott a korosztályos Európa-bajnokságon.
Megtalálták a Szent Grált
2025. júl. 20.
Idén is remek hangulatban rendezte meg hagyományos nyári táborát a Dunaújvárosi Sporthorgász Egyesület a Nyalóka-szigeten.