Útra keltek a Manók

Szárszó Lajos - 2018. április 27. 18:57

A DSE Röplabda Akadémia csapatai Budapesten és Tápiószentmártonon méretik meg magukat az Országos Mini Kupa újabb fordulójában.

Budapest és Tápiószentmárton felé veszik az irányt a DSE Röplabda Akadémia csapatai, akik szombaton, egy időben három helyen, az Országos Mini Kupa keretein belül versengenek. Kelemen István edző két csapattal indul a megmérettetésen, ahol saját nevelésű baracsi gyermekeit küldi harcba. Mivel ez lesz a gyermekek első igazi nagy országos tornája, így igen nagy izgalommal várják a bemutatkozást, mely a Folyondár utcai sportcsarnokban lesz.

Kép: DO-archív

A másik DSE gárda, vagyis Dolmán Viktor edző manó csapata is pályára lép, ők azonban a Vasas Sportcsarnokban. Mint azt a két edző elmondta, a tisztes helytállás a cél mind a három csapattól, de örülnénk neki, ha az akadémisták minél előbb végeznének a végelszámolás során. Remélik, hogy minden gyermek jól fogja érezni magát a kupa során, hiszen a legfontosabb az, hogy élvezzék azt, amit csinálnak. Ugyancsak szombaton Kövessy Balázs és Kovács Zsolt edzők is útra kelnek, ők Tápiószentmártonra, ahol az Országos Mini Kupa keretein belül a Mini fiú kategóriában három csapattal képviseltetik a DSE Röplabda Akadémiát.

A rovat további hírei: Sport

Végleges a vb-csapat

Végleges a vb-csapat

2025. júl. 06.

A DKSE tizenkilenc esztendős úszója, Kovács-Seres Hunor tartalékként utazhat el a szingapúri világbajnokságra.

Pupp Viktória is lemaradt a dobogóról

Pupp Viktória is lemaradt a dobogóról

2025. júl. 05.

Nem sikerült érmet szereznie, de összességében jól szerepelt Pupp Viktória az Olaszországban megrendezett U20-as birkózó Európa-bajnokságon.

DSTV: Hajdu Jonatán már újra munkában

DSTV: Hajdu Jonatán már újra munkában

2025. júl. 04.

Szép teljesítménnyel, negyedik hellyel zárta a racicei kajak-kenu Eb-t Hajdu Jonatán. A versenyző teljesítményét Molnár Gergely edző is értékelte, míg Motyovszki Mátyás a város nevében köszöntötte a sportolót. Hangkép.

Lemaradt a dobogóról Nyikos Veronika

Lemaradt a dobogóról Nyikos Veronika

2025. júl. 04.

Negyedik helyen végzett Nyikos Veronika a olaszországi U20-as birkózó Európa-bajnokságon, melyen Pupp Viktória a bronzéremért küzdhet meg ma este.

Bronzérmes a magyar csapat

Bronzérmes a magyar csapat

2025. júl. 04.

Óriási küzdelemben aratott egygólos győzelmet az olaszok ellen, s ezzel a harmadik helyen végzett az isztambuli Európa-bajnokságon az U16-os magyar női vízilabda válogatott.

DSTV: maga mögött hagyta az utánpótlás éveket

DSTV: maga mögött hagyta az utánpótlás éveket

2025. júl. 03.

A közelmúltban is remekül szerepelt a DKSE tehetséges úszója, Kovács-Seres Hunor. A fiatal tehetség lezárt egy korszakot a pályafutásában – maga mögött hagyja az ifjúsági éveket, s megmérette magát a felnőttek között is.

Szépen fénylő érmek Varsóból

Szépen fénylő érmek Varsóból

2025. júl. 03.

Három dobogós helyezéssel zárták a Varsóban megrendezett Grappling European Open küzdelmeit a Fox SE dunaújvárosi versenyzői.