Véghajrá előtt a kupában

spigott - 2022. június 24. 7:30

Már csak két találkozó van hátra a 20. Dunaújváros Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó sorozat csoportköréből.

Kép forrása: DLSZ

Immáron huszadik alkalommal rendezi meg a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség a Dunaújváros Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó sorozatot. Az idei megméretésre nyolc, a városi kispályás labdarúgó bajnokságban szereplő együttes nevezését fogadták el a szervezők, s a résztvevők a csoportkörrel kezdték meg a csatározásokat, majd három fordulót követően az egyenes kieséses szakasszal, illetve a helyosztókkal folytatódnak majd a küzdelmek.

Melyek lassan a véghajrájához közelednek, hiszen a csapatok már két és fél körön túl vannak a csoportban, s az már eldőlt, hogy az A csoportból a Multisteel Hungary, valamint a Hangover együttesei jutottak be az elődöntőbe, míg a Bronz Kávézó Dunabiztos az ötödik, a Real Concord a hetedik helyért játszhat majd a sorozat utolsó szakaszában. A B-jelű négyesben az APR-Tech FC áll jelenleg az élen, a PW-Shield és a Jóbarátok három-három pontot szerzett eddig, de esélyük még nekik is van a továbbjutásra, míg a Tour-Mix gárdája minden bizonnyal a hetedik helyért léphet majd pályára a helyosztók jövő heti találkozóin.

A Dunaújváros Kupa csoportjainak állása

A-csoport végeredmény: 1. Multisteel Hungary 9 pont, 2. Hangover 6 pont, 3. Bronz Kávézó Dunabiztos 3 pont, 4. Real Concord 0 pont.

B-csoport: 1. APR-Tech FC 6 pont, 2. PW-Shield Kft. 3 pont, 3. Jóbarátok 3 pont, 4. Tour-Mix 0 pont.

A B-csoport mai mérkőzései
2022. 06. 24. 19:00 APR-Tech FC - PW-Shield Kft.
2022. 06. 24. 20:00 Tour-Mix - Jóbarátok

A rovat további hírei: Sport

Remek DAB-siker Debrecenben

Remek DAB-siker Debrecenben

2025. szep. 15.

Hosszabbítás után aratott 5-4-es győzelmet Debrecenben a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata az Erste Liga vasárnap esti fordulójában.

Férfi vízilabda Eb – nehéz ágon a magyar válogatott

Férfi vízilabda Eb – nehéz ágon a magyar válogatott

2025. szep. 14.

A világbajnoki ezüstérmes magyar válogatott Montenegró, Franciaország és Málta együttesével került össze a férfi vízilabda Európa-bajnokság csoportjainak szombati sorsolásán.

Hazai vereség a gólzáporban

Hazai vereség a gólzáporban

2025. szep. 14.

Hiába szerzett harmincnégy gólt a tavalyi bronzérmes ellen, végül 34-43-as vereséget szenvedett a vendég Esztergomtól a DKKA felnőtt női kézilabda csapata a bajnokság második fordulójában szombaton este.

Világkupa-főpróba és válogató a vb-re

Világkupa-főpróba és válogató a vb-re

2025. szep. 13.

Három dunaújvárosi versenyző is részt vesz a tornászok szombathelyi világkupáján, mely egyben válogatót is jelent az októberi világbajnokságra.

A remek kezdés ellenére kikapott a DAB

A remek kezdés ellenére kikapott a DAB

2025. szep. 13.

Hiába vezetett bő két perc elteltével már két góllal, végül 6-2-es vereséget szenvedett Miskolcon a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata az Erste Liga pénteki nyitányán.

Felszabadult, jó játékban bízva

Felszabadult, jó játékban bízva

2025. szep. 12.

A tavalyi harmadik Esztergom elleni hazai összecsapással folytatja a bajnoki küzdelmeket a DKKA felnőtt női kézilabda csapata szombaton délután öt órától.

DSTV: sporttal az ovisokért

DSTV: sporttal az ovisokért

2025. szep. 12.

Dunaújvárosban jól tudjuk, a jó cél érdekében képes megmozdulni a város. Szó szerint. Emlékeznek még a Jót, Fut a Város – Dunaújváros rendezvényre? A közösségi megmozdulás nyomán nagyon sok támogató fogott össze, hogy kialakíthassanak egy különleges szobát az Aprók Háza Tagóvodában. Hangkép.