Véget ért a középszakasz újabb fordulója
Öt gólt szerezve zárkózott fel a közvetlen élmezőnyhöz a Maradék együttese a városi kispályás labdarúgó bajnokság középszakaszának Campus csoportjában.
Kép: DLSZ-archív (Ihász Martin felvtétele)
Ahogy az elmúlt napokban, úgy pénteken is két összecsapással folytatódott volna a városi kispályás labdarúgó bajnokság kiemelt középszakasza, ám ezekből egyet, a Gamma Metal és a Jóbarátok találkozóját utóbbi ki nem állása miatt nem rendezték meg, így a Gama Metal játék nélkül, 5-0-s gólkülönbséggel kapta meg a három bajnoki pontot, amivel megduplázta eddigi egységei számát, s megelőzte a tabella utolsó előtti helyére visszacsúszó Jóbarátok gárdáját az ST Solar csoportban.
A Campus csoportban azért szurkolhattak kedvenceiknek a sportág helyi kedvelői, méghozzá Fast Fox és a Maradék találkozóján, melynek első félideje szoros csatát, s utóbbi 2-1-es vezetését hozta. A fordulás után gyorsan egyenlítettek a "rókák", ám a véghajrá a Maradéké volt, mely az utolsó hét percben háromszor is mattolta vetélytársát, s 5-2-es győzelemmel zárkózott fel három pontra a közvetlen élmezőnyhöz.
Eredmény, ST Solar csoport
Gamma Metal Kft. - Jóbarátok 5-0 (játék nélkül)
Az ST Solar csoport állása: 1. Fejó-Therm Kft. 13 pont, 2. Karmacsi Autó FC 12 pont, 3. Multisteel Hungary 9 pont, 4. Gamma Metal Kft. 6 pont, 5. Jóbarátok 3 pont, 6. Kemi-Ker Kft. 1 pont.
Eredmény, Campus csoport
Fast Fox - Maradék 2-5 (1-2)
A Campus csoport állása: 1. APR-Tech FC 15 pont, 2. Gyalog Galopp 15 pont, 3. Szil-Ker Ablak 15 pont, 4. Tízpróbások 15 pont, 5. Maradék 12 pont, 6. Fast Fox 3 pont, 7. B.T. Mirage 3 pont, 8. Varázs Kép -1 pont.
A rovat további hírei: Sport
Három döntős hely Jakartában
2025. okt. 21.
Székely Zója és Mayer Gréta is bejutott az egyéni összetett csütörtöki fináléjába a tornászok jakartai világbajnokságának selejtezőjéből.
DSTV: vár a ring
2025. okt. 21.
Településünk széles sportági kínálatának egyik jeles szereplője a Dunai Ökölvívó Sportegyesület. Az edzők elkötelezettek a sportág népszerűsítése mellett – a fiatalok mellett gondolnak az idősebb sportolókra, s persze azokra is, akik elsősorban hobbiszinten foglalkoznának az ökölvívással. Hangkép.
Biztos VRCK-siker a nyitányon
2025. okt. 21.
Nem adott esélyt röplabdázóinknak a tavalyi bronzérmes Kazincbarcika a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának első fordulójában.
Újabb álom teljesül a DLSZ Arénában
2025. okt. 20.
A tervek szerint december végéig elkészül a DLSZ Aréna új öltözőblokkja, melynek köszönhetően végre minden igényt kielégítő körülmények között sportolhatnak a városi kispályás labdarúgók.
Átrobogott a PVSK-n a dunaújvárosi gyors
2025. okt. 20.
Végig hatalmas fölényben játszva aratott 10-0-s sikert a PVSK elleni vasárnapi bajnokin a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata az NB II-es pontvadászatban.
Kazincbarcikán kezdi a szezont a DKSE
2025. okt. 20.
A tavalyi bronzérmes Kazincbarcika otthonában vág neki a TippmixPro Férfi NBI Extraliga 2025/2026-os kiírásának a DKSE röplabda csapata hétfőn este nyolc órától.
Magabiztos DFC-siker idegenben
2025. okt. 19.
Már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Szekszárd elleni bajnoki találkozón.