Szép befejezés a bajnokságban

spigott - 2024. augusztus 17. 7:30

Újabb dobogókkal és az összesített éremtábla negyedik helyével zárták az országos bajnokság szolnoki küzdelmeit a DKSE kenusai.

Főoldali és belső kép forrása: MKKSZ

A harmadik versenynappal folytatódott és fejeződött is be Szolnokon a kajak-kenusok Ma Santé & Beauté Clinique Felnőtt Magyar Bajnoksága pénteken, s a megméretésen újra szoríthattunk a DKSE kenusaiért, Hajdu Jonatánért és Slihoczki Ádámért.

Olimpiai hatodik helyezettünk előbb kétszáz egyesben mérette meg magát, méghozzá kiválóan, ugyanis előfutamát és a döntőt is sikerült megnyernie, így már második aranyérmének örülhetett a viadalon. A folytatásban jöhetett a kenu kettesek 200 méteres fináléja, melyben Jonatán és Ádám együtt térdeltek hajóba, s értek be a harmadik helyen, míg a kenu négyesek 200 méteres döntőjében a Kollár Kristóf, Hodován Dávid, Hajdu Jonatán, Juhász István Dávid egység az első, míg a Koczkás Dávid, Uhrin Dávid, Lugosi Gergely, Slihoczki Ádám összetételű hajó a második helyen ért célba.

A DKSE versenyzői így összesen öt aranyéremmel, kettő ezüsttel és három bronzzal, az összesített éremtábla negyedik helyén fejezték be a bajnoki küzdelmeket, ami remek eredmény a negyvenkét egyesület versenyzőit felvonultató mezőnyben.

A rovat további hírei: Sport

Nem borult a papírforma a fővárosban

Nem borult a papírforma a fővárosban

2025. dec. 14.

A második szettben megszorította a favoritot a DKSE röplabda csapata, de a házigazda Pénzügyőr végül három szettben győzte le együttesünket a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának szombat esti fordulójában.

Bravúros sikerrel búcsúzott az évtől a DFVE

Bravúros sikerrel búcsúzott az évtől a DFVE

2025. dec. 14.

Négygólos hátrányból fordítva győzte le 11-10-re a vendég UVSE együttesét a DFVE női vízilabda csapata a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában szombaton este.

Hazai BL-meccsel búcsúzik az évtől a DFVE

Hazai BL-meccsel búcsúzik az évtől a DFVE

2025. dec. 13.

Az UVSE elleni rangadón ugrik a Fabó Éva Sportuszoda medencéjébe a DFVE női vízilabda csapata Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában ma délután öt órától.

Röplabda: a Pénzügyőr következik

Röplabda: a Pénzügyőr következik

2025. dec. 13.

A tabellán negyedik Pénzügyőr vendégeként lép pályára a DKSE röplabda csapata TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának kilencedik fordulójában ma este hat órától.

DKKA: megtörték a csendet kézilabdázóink

DKKA: megtörték a csendet kézilabdázóink

2025. dec. 13.

Közleményt adott ki a felnőtt csapatot működtető Kft. helyzetéről a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia pénteken este. A klub és az önkormányzat további források bevonásán dolgozik, de közben már több játékos is elhagyta az NB I-ben szereplő együttest.

Sikeres évet zárt a DKSE (galériával)

Sikeres évet zárt a DKSE (galériával)

2025. dec. 12.

Remek hangulatban ünnepelte meg a mögötte hagyott sikeres esztendőt a Dunaújvárosi Központi Sportegyesület az egyetem aulájában csütörtökön este.

DSTV: Ovi Foci idén is

DSTV: Ovi Foci idén is

2025. dec. 12.

Ahogy azt az elmúlt években már megszokhattuk, újra a Szent Pantaleimon iskolában rendezte meg a hagyományos Ovi Foci Kupa elnevezésű viadalsorozat harmadik, utolsó fordulóját a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség és a Dunaújvárosi Óvoda. A versenysorozat a Napsugár Tagóvoda győzelmével ért véget. Hangkép.