Meglepetés a Campusban

spigott - 2024. november 12. 15:00

Nyolc gólt szerezve győzte le az éllovast az APR-Tech gárdája a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus osztályában.

Kép: DLSZ-archív (Ihász Martin felvétele)

Már a negyedik forduló mérkőzéseit kezdték meg a csapatok a városi kispályás labdarúgó bajnokság kiemelt középszakaszának Campus osztályában hétfőn este.

A DLSZ Arénában megrendezett mérkőzéseken a listavezető Maradék a hatodik APR-Tech FC ellen lépett pályára, ám utóbbi alaposan meglepte az éllovast, ugyanis már az első felvonás után 3-0-ra vezetett. Ugyan a térfélcserét követően beleerősített a Maradék, de hiába jött fel 3-2-re, majd volt még meccsben 5-3-nál is, a hajrát jobban bírta az APR-Tech, mely végül 8-4-es győzelemmel jött fel a tabella ötödik helyére.

lényegesen nagyobb küzdelmet hozott a negyedik BKSZ 2316, illetve a második Szil-Ker Ablak összecsapása. Az első felvonásban úgy tűnt, a Szil-Ker érvényre juttatja a papírformát, mert a szünetig sikerült kétgólos előnyt szereznie, ám a második huszonöt percben Pinczési duplájával egyenlített, s végül pontot mentett a BKSZ gárdája, így mindkét gárda megtartotta forduló előtti helyezését a mezőnyben.

Eredmények, további mérkőzések, kiemelt középszakasz, Campus csoport

APR-Tech FC – Maradék 8-4 (3-0)
BKSZ-2316 – Szil-Ker Ablak 2-2 (0-2)
Labdaérzék - Gazdagok és Szépek (2024. 11. 12. 20:00)
Kemi-Ker Kft. - Gamma Metal Kft. (2024. 11. 15. 20:00)

A Campus osztály állása: 1. Maradék 15 pont, 2. Szil-Ker Ablak 13 pont, 3. Gazdagok és Szépek 12 pont, 4. BKSZ-2316 11 pont, 5. APR-Tech FC 9 pont, 6. Gamma Metal Kft. 7 pont, 7. Kemi-Ker Kft. 6 pont, 8. Labdaérzék 3 pont.

A rovat további hírei: Sport

Ünnepi foci a DLSZ Arénában

Ünnepi foci a DLSZ Arénában

2025. aug. 24.

A Szil-Ker együttesének sikerével ért véget a DLSZ Arénában megrendezett VI. Augusztális Ünnepi Foci Kupa.

Fájó búcsú a kupától

Fájó búcsú a kupától

2025. aug. 24.

Nem kis meglepetésre egygólos vereséget szenvedett a Magyar Kupa második fordulójában a Dunaújváros FC labdarúgó csapata az alacsonyabb osztályú Kelen SC otthonában.

Hajdu Jonatánék világbajnokok Milánóban

Hajdu Jonatánék világbajnokok Milánóban

2025. aug. 23.

Parádés versenyzéssel szerzett világbajnoki címet a kenu négyesek 500 méteres versenyszámában a Kollár Kristóf, Juhász István, Hajdu Jonatán Fejes Dániel összeállítású magyar egység Milánóban.

DSTV: készül az utánpótlás

DSTV: készül az utánpótlás

2025. aug. 23.

A DFVE női vízilabdázóinak utánpótlása is megkezdte a felkészülést a következő szezonra. A fiatal sportolók munkájáról és terveiről Brávik Henrietta utánpótlás edző beszélt. Hangkép.

Miskolcon kezd a DAB

Miskolcon kezd a DAB

2025. aug. 23.

Első öt mérkőzéséből négyet is idegenben kell megvívnia a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóinak az Erste Liga alapszakaszában.

Hajdu Jonatán ötödik a vb-n

Hajdu Jonatán ötödik a vb-n

2025. aug. 22.

Nagyot küzdött, s végül az ötödik helyen végzett a kenu egyesek 200 méteres döntőjében a milánói világbajnokságon a DKSE kenusa, Hajdu Jonatán.

Aranyéremmel búcsúzott aranyos csapatától

Aranyéremmel búcsúzott aranyos csapatától

2025. aug. 22.

A 2024/2025-ös szezon végén befejezte harmincöt esztendőn át tartó kézilabdás pályafutását Farkas Zsanett, aki ebből huszonnyolcat a rácalmási kézilabdázóknál töltött, de városunkhoz is ezer szállal kötődik.