Győzelem a fővárosban

spigott - 2017. augusztus 17. 21:48

Egygólos, 7-6-os sikert aratott az ELTE-BEAC elleni felkészülési mérkőzésen a Dunaferr DUE Renalpin FC futsal csapata a fővárosban ma este.

Idegenben, az ELTE-BEAC elleni találkozóval folytatta felkészülési meccsei sorozatát a Dunaferr DUE Renalpin FC futsal csapata. Schrancz Balázs együttese ezúttal is kétszer harmincöt percben mérete össze erejét ellenfelével, de hiába játszott mezőnyfölényben, az első negyed óra végén mégis a házigazdák szerezték meg a vezetést. Erre ugyan Horváth és Fekete révén hamar válaszolt a Dunaferr, a félidei szünetre azonban így is a fővárosiak vonulhattak előnnyel, ugyanis a hajrában előbb Szini, majd Soltész mattolta Rigó kapust (3-2).

A térfélcserét követően alig hat perc telt el, mikor újra maga javára fordította az állást együttesünk, ám erre is volt válasza a remekül küzdő vendéglátóknak (4-4). A következő hat-hét percben azonban úgy tűnt, hogy végleg eldönti a meccset a Schrancz-csapat, mely egymás után három gólt szerzett, de az ELTE gárdája ekkor sem adta fel, s bár újabb két találatot jegyezve tette szorossá a véghajrát, egyenlítenie már nem sikerült, így a Dunaferr együttese örülhetett a 7-6-os győzelemnek.

ELTE-BEAC – Dunaferr DUE Renalpin FC 6-7 (3-2)

Gólszerzőink: Fekete 2, Fridrich 2, Varga, Németh, Horváth N.

Focival ünnepeltek a kispályások

2024. már. 18.

A Carissa Virág csapatának végső sikerét hozta a Rácalmási Sportcsarnokban rendezett A XIV. Dunabau Deák Senior Foci Kupa március 15-én.

A sereghajtóhoz látogatnak a futsalosok

Érden, a WPC Meister-Érd SZISE elleni összecsapással folytatja az NB II-es bajnokság alsóházi rájátszását a Dunaújváros futsal együttese ma este fél kilenctől.

Kijutott az olimpiára a magyar férfi kézilabda válogatott

Olimpiai kvótát szerzett a magyar férfi kézilabda-válogatott, mivel 30-27-re legyőzte Portugáliát a selejtező tatabányai tornájának vasárnapi zárónapján, és a tabella második helyén végzett.

Nem ment Szekszárdon a DFC-nek

Kétgólos vereséget szenvedett Szekszárdon a Dunaújváros FC labdarúgó csapata az NB III nyugati Csoportjának újabb fordulójában vasárnap délután.

Hullámzó játék, felemás eredmények

2024. már. 17.

A dobogóst legyőzték, az ötödik helyezett Dággal azonban már nem bírtak a DSE Röplabda Akadémia fiataljai a korosztályos bajnokságban.

Szoros vereség a fővárosban

Hiába hajrázott nagyot, egygólos vereséget szenvedett a Ferencváros elleni fővárosi bajnokin a DFVE női vízilabda csapata.