Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. feb. 02. Karolina, Aida
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Újra élen a serdülők

Sport
kézilabda
DKKA
Dunaújváros
utánpótlás
bajnokság

facebook megosztás

spigott - 2018. már. 10., 14:00

Kiütéses, harmincöt gólos győzelmet aratott pénteki bajnoki találkozóján a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia harmadik számú serdülő csapata.

Fontos, de biztos győzelmet ígérő mérkőzés várt pénteken a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia harmadik számú serdülő csapatára, mely a bajnokság tizenötödik fordulójában a Balatonboglár együttesét látta vendégül az egyetemi sportcsarnokban. Fontos meccs volt, mert egy győzelemmel a mieink újra visszavehették volna a tabella első helyét a pécsi PSN Zrt. gárdájától, s a feladat kötelező jellegét az adta, hogy Takács Józsefné tanítványai idegenben is kiütéses, tizenhat gólos (12-28) győzelmet arattak a Balaton-parti csapat ellen.

Kép: DO-archív

A dunaújvárosi fiatalok ezúttal sem bíztak semmit a véletlenre, s már a találkozó első félidejében átgázoltak ellenfelükön, ugyanis huszonhárom lőtt góljukra mindössze néggyel tudtak válaszolni a vendégek. A Kohász kézilabdázói a térfélcserét követően sem lazítottak, újabb huszonhárom szerzett találatnak örülhettek, s bár a második felvonásban már ötöt kaptak, ez még szépségtapasznak is kevés volt a balatonbogláriak részéről, hiszen a mieink végül rendkívül fölényes, 46-9-es sikert arattak. Ez egyben azt is jelentette, hogy akadémistáink ismét átvették a vezetést a harmadosztályú serdülő bajnokságban, méghozzá úgy, hogy továbbra is egy meccsel kevesebbet játszottak, mint a második helyen álló pécsiek.

A rovat további hírei: Sport

Csoportmásodikként elődöntős a válogatott

2026. feb. 02.

A második negyed elején tempót váltott, s végül kiütéses, tizenhat gólos sikert aratott Izrael ellen a két DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott az Európa-bajnokságon.

Történelmi íjász sikerek 2025-ben is

2026. feb. 01.

Kiváló eredményekkel, díjakkal és sportdiplomáciai sikerekkel zárták a 2025-ös esztendőt a dunaújvárosi íjászok.

A DAB-ASP nyerte a városi rangadót

2026. feb. 01.

A harmadik harmadban négy gólt szerezve aratott magabiztos sikert a DAB-ASP csapata a DUE-Worm Angels ellen a jégkorongozók Andersen Ligájának szombat délutáni mérkőzésén.

A vereség ellenére is volt minek örülni

2026. jan. 31.

Bár egy góllal kikapott a hollandoktól, amennyiben hozza az izraeliek elleni kötelező győzelmet, biztosan bejut a Európa-bajnokság elődöntőjébe a magyar női vízilabda válogatott.

Három játékosától is elbúcsúzott a DFC

2026. jan. 31.

Dorogi Renátó, Egejuru Godslove, valamint Kis Balázs is távozott a harmadosztály tavaszi rajtjára készülő Dunaújváros FC labdarúgó csapatától.

A vereség ellenére is emelt fővel jöhettek le a pályáról

2026. jan. 31.

Rendkívül tartalékos felállásban is remekül küzdöttek a DKKA fiataljai az Alba Fehérvár KC ellen, de a vendégek így is sima győzelemmel vitték el a két pontot Dunaújvárosból pénteken este.

DSTV: elismerték legjobbjaikat

2026. jan. 30.

Megtartotta hagyományos díjátadó ünnepségét a Magyar Motoros Vízisport Szövetség. Idén is volt mit ünnepelni – például azt, hogy Horváth Attilát ismét "Az év sportolójának" választották. Hangkép.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Csoportmásodikként elődöntős a válogatott

  2. DSTV: az éremművészet atyja

  3. Közösségépítők (1.): a varázsos Madártanya

  4. Történelmi íjász sikerek 2025-ben is

  5. Diadalmas évnyitó után komoly kihívások

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: az éremművészet atyja

DSTV: az éremművészet atyja

Embedded thumbnail for DSTV: nyelvtanóra – nagyon másképp

DSTV: nyelvtanóra – nagyon másképp

Embedded thumbnail for DSTV: várostörténeti kalandozások a médiatárban

DSTV: várostörténeti kalandozások a médiatárban

Top hírek

  1. Előállították Mezei Zsolt alpolgármestert (frissítve)

  2. A víztoronyról is szó esett a tárgyaláson

  3. Baleset miatt állt az M6-os sztráda forgalma Besnyő térségében (FRISSÍTVE)

  4. Több változás lesz februártól, módosulnak a gyermekorvosi körzetek Dunaújvárosban

  5. Nem válogatnak az eszközökben a csalók

Galéria

Magyar Motoros Vízisport Szövetség díjátadó (2026)

Jeges örömök (2026)

Tárlatvezetés a Kortárs Művészeti Intézetben

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 4. szám - 2026.01.30.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő