Hét arany a Gyémánt Kupán

2019. június 12. (szerda) 8:18 - spigott

Huszonkét éremmel, köztük hét első helyezéssel zárták a tatabányai Gyémánt Kupát a Dunaferr SE úszó szakosztályának versenyzői.

A delfin, cápa, gyermek és serdülő korosztály számára rendezték meg Tatabányán az úszók Gyémánt Kupáját, melyen természetesen ott voltak a Dunaferr SE versenyzői is. A dunaújvárosi fiatalok ezúttal is kitette magukért, hiszen hét arany-, kilenc ezüst- és hat bronzéremmel zárták a rangos megméretést, s a szép egyéni eredmények mellett az összesített pontverseny harmadik helyének megszerzése miatt is volt oka az örömre a viadalon résztvevő versenyzőknek és edzőknek.

A Dunaferr SE érmes eredményei a gyémánt Kupán

400 m. férfi vegyes (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Daru Zétény 5:40,02
(B kat. - 2008 születésűek)
2. Kurucz Péter 6:03,11

400 m. női vegyes (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Kenyér Lilla 5:35,88
2. Kanyó Hanga 5:41,02
(B kat. - 2008 születésűek)
3. Szabó Bernadett 6:06,61

200 m. férfi vegyes (D kat. - 2010 születésűek)
1. Kiss Benedek 3:20,81
3. Nagy Márk 3:22,15

200 m. női vegyes (D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Emma 3:23,30
3. Fási Jázmin 3:33,26

200 m. férfi hát (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Csehák Erik 2:45,06
(B kat. - 2008 születésűek)
3. Gurisatti Róbert 3:19,99

200 m. női hát (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Kenyér Lilla 2:32,16

200 m. férfi pillangó (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Daru Zétény 2:39,55
2. Markovics Benedek 2:40,48

200 m. női pillangó (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Horváth Hanna 2:37,51
2. Zsigmond Gréta 2:39,28

200 m. férfi gyors (B kat. - 2008 születésűek)
2. Kurucz Péter 2:45,65
(D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Márk 2:57,09

200 m. női gyors (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
3. Kenyér Lilla 2:21,59
(B kat. - 2008 születésűek)
2. Szabó Bernadett 2:35,65
(D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Emma 3:04,78
3. Fási Jázmin 3:10,40

4x100 m. férfi vegyes váltó (B - C kat. - 2008 és 2009 születésűek)
1. Dunaferr SE 6:09,65 (Nagy Márk, Kiss Benedek, Kurucz Péter, Gurisatti Róbert)

4x100 m. női vegyes váltó (B - C kat. - 2008 és 2009 születésűek)
2. Dunaferr SE 5:56,56 (Gombos Kerubina, Eszenyi Léna, Szabó Bernadett, Kántor Viktória)

A rovat további hírei: Sport

Osztályt váltott a DPASE!

Osztályt váltott a DPASE!

2019. június 22. (szombat)

A rendes játékidő utolsó percében egyenlített, s jutott fel a másodosztályba a Dunaújváros PASE U17-es labdarúgó csapata a Biatorbágy elleni párharcban.

Két dunaújvárosi a válogatottban

Két dunaújvárosi a válogatottban

2019. június 22. (szombat)

A Dunaferr SE versenyzői közül Hajdu Jonatán kenu egyesben, míg Kiss Balázs a kenu kettesek versengésében vehet részt az Európa Játékokon.

A jövő évi csapatot tervezik

A jövő évi csapatot tervezik

2019. június 21. (péntek)

Gőzerővel dolgozik a Dunaferr DUE Dutrade FC vezetése azon, hogy a következő szezonban is erős, jó futsal csapata legyen városunknak.

Az olimpiai és a világbajnokot is elkerülték a magyarok

Az olimpiai és a világbajnokot is elkerülték a magyarok

2019. június 21. (péntek)

A magyar női kézilabda-válogatott Romániával, Spanyolországgal, Kazahsztánnal, Szenegállal és Montenegróval került azonos csoportba a Japánban sorra kerülő decemberi olimpiai kvalifikációs világbajnokság sorsolásán.

Hozták a kötelezőt az esélyesek

Hozták a kötelezőt az esélyesek

2019. június 21. (péntek)

Nem borult a papírforma a XVII. Dunaújváros Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó sorozat első fordulójában.

Kiss Balázsék nyerték a szétlövést

Kiss Balázsék nyerték a szétlövést

2019. június 20. (csütörtök)

Kiss Balázs és Dóri Bence kettőse nyerte a kenu kettesek 1000 méteres szétlövését, így valószínűleg ők indulhatnak az Európa Játékokon és a világbajnokságon is.

Kemény ellenfelek a Diapolo Kupán

Kemény ellenfelek a Diapolo Kupán

2019. június 20. (csütörtök)

Olaszország, Hollandia és a magyar Universiade-válogatott ellen ugrik medencébe a világbajnokság előtti Diapolo Kupán a magyar női vízilabda válogatott.