Kegyetlen baleset volt – meséljenek a képek!

2020. június 10. (szerda) 11:31 - Öcaline

Több soron pontosította a tegnap délutáni végzetes baleset tartalmát a rendőrség új közleménye – és az új összegzéshez döbbenetes képeket mellékeltek. Nem lehet elégszer írni: vigyázzon mindenki az utakon – magára is, a többi közlekedőre is!

Ahogy azt tegnap a VÉSZ gyorsjelentésére alapozva elsőként hírül adtuk, végzetes kimenetelű baleset történt a 6219-es számú úton, Nagyvenyim közelében kedden kora délután.

Itt a DO első híradása az eseményről!

Végzetes baleset Nagyvenyimnél (katt) >>

A rendőrség újabb összegzése megerősíti: a "halálszakaszon" történt baleset során két autó frontálisan ütközött. Az egyik jármű 52 éves mezőfalvi sofőrje olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A másik jármű vezetőjét és utasát – ők szintén Mezőfalván laknak – a mentők kórházba szállították.
Amint arról már szintén beszámoltunk, a rendőrök a teljes útlezárást már 18 óra előtt feloldották feloldották, az érintett útszakaszon ismét zavartalanul haladhatott a forgalom.
A megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata több képet is mellékelt a híradáshoz – mint  a képekből kitetszik, a frontális ütközés során mindkét jármű totálkárosra tört. Az is jól látható – egyúttal a végzetes találkozás erejét is jellemzi –, hogy a karambolt követően mindkét autó az út melletti árokba csapódott. 
Azt természetesen részletes elemzés és alapos vizsgálat derítheti ki, pontosan mi okozta a balesetet, illetve pontosan milyen körülmények között történt az ütközés – de szinte bizonyos, hogy a tragikus eset okai  között feltűnik majd az az emberi tényező, amit a figyelmetlenség, óvatlanság frázisokkal írhatunk le.

Ezért is fontos, hogy újra, ha kell, ezredszer is idevéssem: életveszélyes üzem a közlekedés – aki nem hiszi, tekintse meg a kapcsolódó minigalériát!
 

A végzetes baleset képei

A végzetes baleset képei - fotó:
A végzetes baleset képei - fotó:
A végzetes baleset képei - fotó:
A végzetes baleset képei - fotó:

A rovat további hírei: Sziréna

Kiskorúakat is prostítúcióra kényszerítettek Dunaújvárosban

Kiskorúakat is prostítúcióra kényszerítettek Dunaújvárosban

2020. július 06. (hétfő)

A Fejér Megyei Főügyészség minősített emberkereskedelem bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat azzal a tizenhárom személyből álló bűnszervezettel szemben, amely magyar nőket kényszerített prostitúcióra, többek közt Dunaújvárosban is.

Rendőrség: ököllel ütött, gyorsan elfogták

Rendőrség: ököllel ütött, gyorsan elfogták

2020. július 06. (hétfő)

Súlyos testi sértés ügyében kezdett vizsgálatot a dunaújvárosi rendőrség egy 22 éves férfi ellen – aki korábban ököllel okozott sérülést egy rácalmási férfinak szombaton éjjel.  Nagyon gyorsan kézre került.

Szirénapróbák július 6-án

Szirénapróbák július 6-án

2020. július 05. (vasárnap)

Paks harminc kilométeres körzetében, valamint Ercsiben, Ráckeresztúron és Dunaújvárosban lesz hallható szirénapróba július 6-án, hétfőn.

Közlekedés: súlyos baleset, teljes útzár a 6-os úton

Közlekedés: súlyos baleset, teljes útzár a 6-os úton

2020. július 04. (szombat)

Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt Baracs és Kisapostag között, teljes szélességében lezárták a rendőrök a 6-os számú főutat, értesült a DO. Három gépjármű ütközött, két személy sérült.

Koronavírus: megelőző fertőtlenítés a napközis táborban

Koronavírus: megelőző fertőtlenítés a napközis táborban

2020. július 03. (péntek)

Pozitív koronavírus-tesztet produkált egy kézilabdaedző, aki hétfőn foglalkozást vezetett a kempingben zajló napközis táborban, adta hírül a GESZ. Fertőtlenítő nagytakarítást tartanak a bázison, a tábor három napra bezár.

Kétszer szakadt le az ég városunkban - extra képtár máris itt!

Kétszer szakadt le az ég városunkban - extra képtár máris itt!

2020. július 02. (csütörtök)

Nem, a nyitó képen nem egy esőerdőt mutatok - a délutáni (első) felhőszakadást örökítettem meg a Liget közben. Két tomboló vihar, a második jéggel jött. Nagy lépést tettünk a közösségi tartalomszolgáltatás felé, összeállításunkat jobbnál jobb böngészői képekkel színesítjük. Köszönet mindenkinek, aki segített!

Rendőrség: elfogás a Bocskai utcában

Rendőrség: elfogás a Bocskai utcában

2020. július 02. (csütörtök)

Lopás miatt körözött férfit kerítettek kézre a rendőrök a Bocskai utcában tegnap. A 20 éves fiatalt a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság kereste.