Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2025. dec. 29. Tamás, Tamara
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Idegenben folytatják a bajnokságot

Sport
röplabda
DKSE
bajnokság

facebook megosztás

spigott - 2022. feb. 06., 07:31

Bátor, hatékony játékkal lehet esélye a jó meccsre a DKSE röplabdázóinak a FINO Kaposvár otthonában ma délután öt órától.

Kép: DO-archív

Bár nagyot küzdött, s vezetett is, egyik kulcsjátékosa, Kecskeméti Bálint sérülését nem bírta el a DEAC elleni hazai bajnokin a DKSE felnőtt röplabda csapata, így a vendégek fordítottak, s végül 3-1-es sikerrel vitték el a pontokat a Dunaújvárosi Sportcsarnokból a sorozat legutóbbi fordulójában. Ez sajnos azt is jelentette, hogy röplabdázóink továbbra is győzelem nélkül állnak az Extraliga tabellájának utolsó helyén, így már bravúrok kellenének ahhoz, hogy az alapszakasz végéig sikerüljön előrébb lépniük a táblázaton.

A helyzet tehát nem könnyű, s hasonlóan nehéznek ígérkezik együttesünk következő bajnokija is, melyet idegenben, a FINO Kaposvár otthonában vívnak meg Hatvanyék ma délután öt órától. A találkozó előtt a házigazdák a második helyen állnak a bajnokságban úgy, hogy eddig lejátszott kilenc meccsükből hatot megnyertek, míg három alkalommal vereséget szenvedtek, így hazai környezetben nem lehet más céljuk, csak az újabb siker megszerzése.

Tomanóczy Tibor játékosai ezzel együtt is igyekeznek helyt állni a ma délutáni összecsapáson, ám ahhoz, hogy izgalmas, jó meccset tudjanak játszani ellenfelükkel, több játékelemben is javulniuk kell, árulta el a gárda szakvezetője, aki nyitásban, azok fogadásában, illetve a kivédekezett labdák utáni visszatámadásban vár lényegesen többet együttesétől már a mai találkozón is.

A rovat további hírei: Sport

Nem volt esély Debrecenben

2025. dec. 29.

Ezúttal a védekezés a kapusteljesítmény és a helyzetek kihasználása sem működött Debrecenben, így kiütéses vereségbe szaladtak bele Acélbikáink a DEAC ellen.

Dobogós helyek az évzárón

2025. dec. 28.

Négy éremmel zárták az év utolsó hazai érdekeltségű versenyét a Danubius KSE tollaslabdázói december 27-én.

Újabb bravúrban reménykednek az Acélbikák

2025. dec. 28.

Debrecenben, a DEAC elleni összecsapással folytatja az Erste Liga csatározásait a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata ma este fél héttől.

DSTV: évet értékelt Tomanóczy Tibor

2025. dec. 27.

Különleges helyzetben vannak a DKSE röplabdázói – mindenki tudja, hogy a felnőtt csapat esetében nagy nehézséget jelent, hogy valójában U20-as játékosok lépnek pályára náluk jóval idősebb és tapasztaltabb játékosok ellen hétről-hétre. A fiatalabb korosztályokban azonban szépen teljesítenek a lányok és a fiúk – év végi értékelőre kértük Tomanóczy Tibor vezetőedzőt. Hangkép.

Sérülések árnyékában is előrelépés

2025. dec. 27.

Felemás, ugyanakkor tanulságos és több szempontból biztató évet zárt a magyar torna 2025-ben – fogalmazott Altorjai Sándor, a Magyar Torna Szövetség főtitkára az évértékelés során. A DKSE magyar válogatott kiválóságairól is elismerősen nyilatkozott.

Három pont a fa alá

2025. dec. 26.

Remek védekezéssel, kiváló kapusteljesítménnyel és jó helyzetkihasználással aratott kétgólos győzelmet a FEHA19 elleni mérkőzésen a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

DSTV: ilyen volt a darts 2025-ben

2025. dec. 26.

A Dunaújváros Darts Club aktív közösség – 2025-ben is számos versenyt rendeztek a közösség nagy örömére. Az év eredményeiről és említésre méltó eseményeiről Körmendi Mihály elnök számolt be. Hangkép.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Napos nyitány, de havat is hozhat a szilveszter

  2. Táplálékkiegészítők szerepe a hétköznapokban

  3. Nem volt esély Debrecenben

  4. DSTV: a Viadana ajándéka

  5. Dobogós helyek az évzárón

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: a Viadana ajándéka

DSTV: a Viadana ajándéka

Embedded thumbnail for DSTV: szorgos közösség a Vasváriban

DSTV: szorgos közösség a Vasváriban

Embedded thumbnail for DSTV: évet értékelt Tomanóczy Tibor

DSTV: évet értékelt Tomanóczy Tibor

Top hírek

  1. Eltűnt, nagyon keresik Németh Zsoltot

  2. Szép gesztus a szenteste előtt

  3. Csodás együttállás, frenetikus élmény

  4. Három pont a fa alá

  5. DSTV: ilyen volt a darts 2025-ben

Galéria

A szeretet lángja is ég

Az öröm rózsaszín gyertyája is fénylik (galéria) - fotó:

Az öröm rózsaszín gyertyája is fénylik (galéria)

DKSE évzáró (2025) - fotó:

DKSE évzáró (2025)

Dunaújváros Hetilap

XIV. évfolyam 50. szám - 2025.12.19.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő