ezüstérem

Ezüstös Dragon Steel

2019. ápr. 30.

Nagyon szép második helynek örülhettek az évad első versenyén a Dragon Steel SE sárkányhajósai.

2018. máj. 15.

Két ezüstéremmel zárták a Budapesti Sárkányhajó Fesztivál és Válogató Verseny küzdelmeit a dunaújvárosi Dragon Steel SE sárkányhajósai.

Rio 2016 – Éremeső a hetedik napon

2016. aug. 13.

Hosszú Katinka és Cseh László egy-egy ezüstéremmel, míg Márton Anita és Kapás Boglárka egy-egy bronzzal zárta a riói ötkarikás játékok pénteki versenynapját.

Egy hajszálon múlott - Imre Géza ezüstérmes párbajtőrben

2016. aug. 09.

Ezüstérmet nyert Imre Géza párbajtőrben a riói olimpián. A döntőben 15-14-re kapott ki a dél-koreai Park Szang Joungtól úgy, hogy 14-10-re még ő vezetett. Ezzel megvan a riói magyar küldöttség negyedik érme.

Tollaslabda: két érem a fővárosból

2015. okt. 05.

A két évvel idősebbek mezőnyében szereztek ezüstérmet a Danubius KSE fiú tollaslabdázói a budapesti Forza Kupa Országos Ranglista Versenyen.

Önkormányzati siker a Mikulás Kupán

2014. dec. 11.

Második helyen végzett az önkormányzat és a városi labdarúgó szövetség közös csapata a közelmúltban megrendezett önkormányzati amatőr csapatok kispályás labdarúgó tornáján. Együttesünk több bravúrt is végrehajtva jutott a sorozat fináléjába, ahol Százhalombatta csapata már túl nagy falat volt a mieink számára.

Vízilabda: ezüst a kupában

2014. dec. 07.

Egészen a meccs végéig volt esélye a bravúrra, de végül 6-5-ös vereséget szenvedett a Magyar Kupa döntőjében a DFVE vízilabda csapata. Mihók Attila tanítványai hatalmas küzdelemre késztették a favorit UVSE-t, de a hajrát a több klasszissal bíró vendégek bírták jobban.