Szegedre látogat a Dunaferr

spigott - 2020. március 8. 10:04

Esélyesként várja a Vidux-Szegedi RSE elleni találkozót a Dunaferr SE röplabda csapata az NB I Liga alapszakasz második körének újabb fordulójában.

Hét mérkőzést követően hat győzelemmel és egy vereséggel áll az NB I Liga alapszakasz második körének élén a Dunaferr SE röplabda csapata, mely ma este hat órától idegenben, a Vidux-Szegedi RSE otthonában folytatja a bajnoki csatározásokat. A házigazdák jelenleg az utolsó előtti, ötödik helyen állnak a tabellán úgy, hogy eddig lejátszott hat találkozójukból csak egyet nyertek meg, s öt alkalommal vereséget szenvedtek, s mivel a két gárda dunaújvárosi összecsapását a mieink két szorosabb és egy sima szettben 3-0-ra megnyerték, így ezúttal is egyértelműen a Dunaferr számít az esélyesebbnek.

Kép: DO-archív

Ez persze nem jelenti azt, hogy könnyű mérkőzés várna együttesünkre, ugyanis a szegediek több csapatot is megszorongattak az elmúlt hetekben, s biztosak lehetünk abban, hogy ma este is a bravúr reményében lépnek pályára. Tomanóczy Tibor tanítványai azonban remek formában vannak, legutóbbi öt meccsüket mind megnyerték, ráadásul ezeken mindössze kettő szettet veszítettek, s ha játékuk ezúttal is olyan stabil lesz, mint a közelmúlt találkozóin, akkor Szegedről is elhozzák a bajnoki pontokat.

A rovat további hírei: Sport

Sikeres évet zártak a DKSE kajak-kenusai (galériával)

Sikeres évet zártak a DKSE kajak-kenusai (galériával)

2025. dec. 02.

Világbajnoki arannyal, rengeteg hazai és nemzetközi éremmel zárták a 2025-ös esztendőt a DKSE kajak-kenusai, így volt mit ünnepelni a szakosztály hétfő esti évzáró ünnepségén.

DSTV: kiváló tornászt köszöntöttek

DSTV: kiváló tornászt köszöntöttek

2025. dec. 02.

Elégedetten tekintett vissza a jó Európa-bajnoki és világbajnoki szereplést hozó 2025-ös esztendőre a DKSE kiváló tornásza, Mayer Gréta. A dunaújvárosi kiválóságot Barta Endre alpolgármester is köszöntötte múlt csütörtöki edzés alkalmával. Hangkép.

Óriási sikert hozott a II. Adventi Fitnesz Fesztivál

Óriási sikert hozott a II. Adventi Fitnesz Fesztivál

2025. dec. 02.

Remek oktatók, pörgős edzések, erős jótékonysági szál és egy parádés finálé: második alkalommal rendezték meg az Adventi Fitnesz Fesztivált, melyről ezúttal is felejthetetlen élményekkel tértek haza a résztvevők.

Fontos meccs vár az Acélbikákra

Fontos meccs vár az Acélbikákra

2025. dec. 02.

A FEHA19 elleni székesfehérvári mérkőzéssel folytatja az Erste Liga alapszakaszát a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata ma este fél héttől.

Hétgólos siker Svájc ellen, négy pontot visz a középdöntőbe a magyar válogatott

Hétgólos siker Svájc ellen, négy pontot visz a középdöntőbe a magyar válogatott

2025. dec. 02.

Az Európa-bajnoki bronzérmes magyar válogatott 32-25-re legyőzte az újonc svájci csapatot hétfőn a női kézilabda-világbajnokság csoportkörének utolsó fordulójában a hollandiai 's-Hertogenboschban, így a maximális négy pontot viszi magával a rotterdami középdöntőbe.

Játékkal emlékeztek egykori társukra a dartsosok

Játékkal emlékeztek egykori társukra a dartsosok

2025. dec. 01.

Jó hangulatban, óriási létszám mellett rendezte meg a III. Győri Tamás Páros Emlékversenyt a Dunaújvárosi Darts Club a mögöttünk hagyott hétvégén.

Itthon bizonyíthattak a tollaslabdázók

Itthon bizonyíthattak a tollaslabdázók

2025. dec. 01.

Jól szerepeltek a Danubius KSE tollaslabdázói a Szent Pantaleimon iskola tornatermében megrendezett hétvégi házibajnokságon.